Neler Yeni

Çözüldü✓ Yeni sistemim hakkında görüşlerinizi merak ediyorum

DeepTrack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Deniz Türkay
Arkadaşlar merhaba

Sonunda kendi sistemimi yeniden dizdim ve sizin fikir ve görüşlerinizi merak ediyorum.

Sistem bilgileri:

Anakart: MSI B-550-A Pro
Ekran kartı: Evga Rtx 2060 KO Ultra
İşlemci: Ryzen 5 5600X
Ram: 8x2 olarak 3200mhz xpg D10 (elimde vardı yeni almadım)
Kasa: Cooler Master MB511 kırmızı rgbli 600W PSU

Arkadaşlar parçaları zamanla tek tek topladım böyle bir şey cikarabildim elimdeki imkanlarla sizin düşünceniz nedir ?

Kadir_1987

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba

Sonunda kendi sistemimi yeniden dizdim ve sizin fikir ve görüşlerinizi merak ediyorum.

Sistem bilgileri:

Anakart: MSI B-550-A Pro
Ekran kartı: Evga Rtx 2060 KO Ultra
İşlemci: Ryzen 5 5600X
Ram: 8x2 olarak 3200mhz xpg D10 (elimde vardı yeni almadım)
Kasa: Cooler Master MB511 kırmızı rgbli 600W PSU

Arkadaşlar parçaları zamanla tek tek topladım böyle bir şey cikarabildim elimdeki imkanlarla sizin düşünceniz nedir ?
Anakart ve işlemci bu sistem için gereksiz masraf olmuş.
Fakat ilerisi için anakart ve işlemci değiştirmenize gerek kalmayacak o yönden iyi olmuş.
Şimdiden hayırlı olsun :)

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,572
İsim
Kadir
hayırlı olsun güzel sistem belki ekran kartını daha iyi tercih edebilirdiniz diğer parçalardan kısıp ama yine de güzel

DeepTrack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Deniz Türkay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakart ve işlemci bu sistem için gereksiz masraf olmuş.
Fakat ilerisi için anakart ve işlemci değiştirmenize gerek kalmayacak o yönden iyi olmuş.
Şimdiden hayırlı olsun :)
Dediğim gibi zamanla parça parça topladım sistemi niyetim 3060 almaktı ama malum fiyatlar durmadigi için alamadım mecbur 2060 aldım o yüzden gereksiz gibi oldu ama yatırım yaptık diyelim 🥳😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayırlı olsun güzel sistem belki ekran kartını daha iyi tercih edebilirdiniz diğer parçalardan kısıp ama yine de güzel
Niyetim 3060 almaktı malum fiyatlar durmadigi için güzel bi indirim yakalamışken artık alalım biseyler diyerek 2060 alıp çekildim şimdilik üstüne biraz para ekleyip ilerde 3060a çevirme niyetim var

Top Bottom