Neler Yeni

Yeni Sistemimizin 20 Saatte Tüm Stokları Tükendi!

Altunsoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
veysel emre altunsoy
bu sisteme yakın sıstemım var ben zamanında 7500 lıraya felan aldım ama bunu gorunce zoruma gıttı valla ama sistem saglam baya d:

Akefer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet Kemal
V3.5 sistemin fiyatları düşebilir mi 2800 tlden 3550 TL'ye kadar fiyat çıktı ve pc almakta hala zorluk çekiyoruz

Burakkcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak koçer
Valla ne desem bilemiyorum, mükemmel işlere imza atıp maddi değeri "5300TL" olan yüzlerce sistemin stoğunu bir gün tükenecek kalitede işler yapıyoruz. Allah'a şükürler olsun sistemlerimizin kalitesi çok çok yüksekte. Bunun olmasına da şaşırmıyorum çünkü Donanım Arşivi prim için değil takipçileri için sistem yapmakta. Varolun eksik olmayın

Abi stokta kalmamış

Synche

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ahmet E.
@Abdullah Hacıgül hocam çok ama çok uzun süredir takip ediyorum seni.. bir videonun altına da yorum olarak yazmıştım, yine ekleyeyim.. perakende sektöründe çalışıyorum ve sayende çok şey öğrendim.. senden öğrendiklerimi de çoğu zaman müşterilerime satıyorum ne yalan söyleyeyim.. forum sayfanıza katılmaya karantina zamanında fırsat buldum.. son sistemin yine muhteşem.. 10 bin tl civarına topladığım sistem bu fps değerlerini vermiyor oyunda.. 10 fps gerisinde kalıyorum.. onuda ekleyeyim.. :D herkese öneriyorum bu ortamı.. saygılar..

tunalkiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tuna Alkız
Twitter
tunalkiz
Valla ne desem bilemiyorum, mükemmel işlere imza atıp maddi değeri "5300TL" olan yüzlerce sistemin stoğunu bir gün tükenecek kalitede işler yapıyoruz. Allah'a şükürler olsun sistemlerimizin kalitesi çok çok yüksekte. Bunun olmasına da şaşırmıyorum çünkü Donanım Arşivi prim için değil takipçileri için sistem yapmakta. Varolun eksik olmayın

Vallahi abi sen yaparsın da alınmaz mı? Zaten bilgisayar almak için seni bekliyordum, görünce direk aldım. Acaba ilk 60 kişiden olup olmadığımı bilemiyorum onlardan isem oyunu nasıl alabilirim?

kemalcann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
can

Kardeşim eline koluna sağlık sistem cidden güzel alınır ama keşke sisteme b450 gaming plus max ve xpg d60g 3200 rgb led li ram leri ekleyebilseydik ve ekran kartı konusunda aynı modelin super ile aralarında sadece 500 tl fark varken bunu özelleştirme esnasında yapılınca 1200 tl + çıkıyor bu gibi komik durum olmasaydı tadından yenmezdi.

Bana ellerinde kalan ürünlerle yapılmış bir sistem gibi geldi.

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon
abi yeminle senden önce aynı pc topladım ama ana kart ve ssd farklıydı onları değiştirdim bide senin seçtiğin kasa biraz pahalı geldi bana daha almadık ama yakında tek tek allacağım

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon
1000 tl ye ssistem topla ve oyun açmaya çalış en zor görev

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,177
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
2. el sistem toplamak güzel olabilir. Nostalji sistem yaparsanız tadından yenmez. Hem 2. elin ne seviyede sonuç verdiğini insanlar görebilir. @Abdullah Hacıgül

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,457
Üyeler
153,564
Son üye
yusuufparkerr
Top Bottom