Neler Yeni

Yeni ssd aldım anlamadığım şekilde fps im csgo da 60 70 ten 10 15 e düştü 20lere bile çıkmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Tuna
Arkadaşım ssd düzgünce çalışıyorsa bu kadar keskin fps düşüşünün tek nedeni ekran kartıdır bence fazla kurcalama hangi tamirciye gittiysen anlat durumu(tabi yasak var biliyorum ama ne zaman gidebilirsen artık)
Babam bugün aradi ve bilgisayarcı oyundan kaynaklaniyor demiş yarın tekrar bu sefer ben arayacağım tekrar böyle derse ne yapacagim bilmiyorum ve fps düşüşü 1 oyunda degil 2 3 oyunda

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Babam bugün aradi ve bilgisayarcı oyundan kaynaklaniyor demiş yarın tekrar bu sefer ben arayacağım tekrar böyle derse ne yapacagim bilmiyorum ve fps düşüşü 1 oyunda degil 2 3 oyunda
Ekran kartınızı kontrol edin. değişmiş mi değişmemiş mi diye.

oldspace

80+
İnşallah yine klasik bilgisayarcı değildir parçaları falan çalmış olmasın bence bak bi

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Sorun ekran kartından mı kaynaklı bir test yapalım o zaman.
Öncelikle bilgisayarı güvenli modda başlatın ve harici ekran kartını devre dışı bırakın.
Sonra normal bir şekilde açın bilgisayarı oyuna girin bakın durumlar nasıl? Dahili ekran kartından çok bir şey beklemeyin.
Ayrıca MSI Afterburner ile oyun içindeki değerleri paylaşırmısın? (ekran kartını tekrar devreye soktuğun zaman)

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Tuna
İnşallah yine klasik bilgisayarcı değildir parçaları falan çalmış olmasın bence bak bi
Bu laptop neresinin neresi olduğunu bilmiyorum hem aygıt yöneticilerinde ekran karti var ve modeli de var gözüküyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorun ekran kartından mı kaynaklı bir test yapalım o zaman.
Öncelikle bilgisayarı güvenli modda başlatın ve harici ekran kartını devre dışı bırakın.
Sonra normal bir şekilde açın bilgisayarı oyuna girin bakın durumlar nasıl? Dahili ekran kartından çok bir şey beklemeyin.
Ayrıca MSI Afterburner ile oyun içindeki değerleri paylaşırmısın? (ekran kartını tekrar devreye soktuğun zaman)
Ben bugün hep haricî ekran kartiyla denedim hep 15 20 fps vardi cs de

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,747
Üyeler
156,520
Son üye
Baykanr10
Top Bottom