Neler Yeni

Yeni telefon aldım şarz'ı nasıl yapmalıyım

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Arkadaşlar reeder p13 blue max aldım ailem telefonu 1-2 gün şarzda bırak diyor ne yapsam en doğrusu olur yazarmsınız.

YunusEmre/07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Yunus Emre Kaplan
Arkadaşlar reeder p13 blue max aldım ailem telefonu 1-2 gün şarzda bırak diyor ne yapsam en doğrusu olur yazarmsınız.
Bunlar artık eskide kaldı akıllı telefonlar 100 olunca elektriği kendi kesiyor zaten ama içinin rahat etmesi için dolunca 2 saat kadar dursun şarjda

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunlar artık eskide kaldı akıllı telefonlar 100 olunca elektriği kendi kesiyor zaten ama içinin rahat etmesi için dolunca 2 saat kadar dursun şarjda
yok zaten ben o tarafda değilim bi telefoncu dan şöyle bir şey duymuştum 2-3 gün telefonun şarzını fulle sonra sıfırla tekrar fulla sonra tekrar sıfır olana kadar kullan bu doğru mu?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Yeni telefonlar ilk alındığı zaman taze bataryalar için biraz daha uzun süre sarjda tutulması gerektiğini söylemişti GSM iletişimdeki yetkililer, uyurken tak şarja sabah al devam.

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Yeni telefonlar ilk alındığı zaman taze bataryalar için biraz daha uzun süre sarjda tutulması gerektiğini söylemişti GSM iletişimdeki yetkililer, uyurken tak şarja sabah al devam.
peki hocam telefon ile alakalı bilginiz varmı iyi bir telefonmudur?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
O teknikler eski teknolojide kaldı ya arkadaşın dediği gibi. Direkt kullanmaya başlayabilirsin bence. Çok dikkat edeceksen tamamen boşalmadan şarja koyun falan diyorlar daha uzun ömürlü olması için. %15-20lere gelince. Ne kadar doğru bilmiyorum ama bende vaktinde bu konuyu merak etmiştim böyle bir sonuca varmıştım.

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Reeder markasını pek iyi bulmuyorum ama çokta kötü olucağını sanmam.
benim en çok önem verdiğim kısım batarya 4000mah bataryası varmış sanırım umarım iyi bir performans sağlar bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

O teknikler eski teknolojide kaldı ya arkadaşın dediği gibi. Direkt kullanmaya başlayabilirsin bence. Çok dikkat edeceksen tamamen boşalmadan şarja koyun falan diyorlar daha uzun ömürlü olması için. %15-20lere gelince. Ne kadar doğru bilmiyorum ama bende vaktinde bu konuyu merak etmiştim böyle bir sonuca varmıştım.
yani şarzını 15 20 nin altına indirmemi diyorsun

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
benim en çok önem verdiğim kısım batarya 4000mah bataryası varmış sanırım umarım iyi bir performans sağlar bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani şarzını 15 20 nin altına indirmemi diyorsun
Evet. Telefon kendini kapatmadan şarja koyabilirsin. 15-20yi temsili yazdım. Sıfırı görmesin.. falan diye okumuştum vaktiyle.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Kardeşim eskidendi bu işler

Turantac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru