Neler Yeni

Öneri Yeni Türk yapımı Oyun "Mirror of life" Steam'de

Cihangir

80+ Gold
Merhaba öncelikle tek başıma yapmış olduğum oyunu size sunmaktan gurur duyarım. Unreal engine 5 ile geliştirdiğim oyunumun 1. Bölümünü bitirdim. Oyunum toplamda 5 farklı hikayeden oluşacak ve şuan birinci hikayesini oynayabilirsiniz. Peki 1. Bölüm ne anlatıyor? Bir dedektif olarak başladığınız hikayede hiç tanımadığınız ve hiç görmediğiniz birisi size yardımcı olmak istiyor. Uzun süre önce işlenen bir cinayeti tekrar cinayet gününü canlandırarak bulmaya çalışıyorsunuz. Tüm bu olaylar olurken çok dikkatli ol . Seçiminin bir sonucu olacak. İsterseniz tek kişi ya da arkadaşlarınızla 4 kişiye kadar oynayabilirsiniz. 2. Bölümde kim olarak canlanacağınız bir bilinmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Steam link https://store.steampowered.com/app/1624470/Mirror_Of_Life/
elinize sağlık istek listesinde alırım galiba hemen

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
Merhaba öncelikle tek başıma yapmış olduğum oyunu size sunmaktan gurur duyarım. Unreal engine 5 ile geliştirdiğim oyunumun 1. Bölümünü bitirdim. Oyunum toplamda 5 farklı hikayeden oluşacak ve şuan birinci hikayesini oynayabilirsiniz. Peki 1. Bölüm ne anlatıyor? Bir dedektif olarak başladığınız hikayede hiç tanımadığınız ve hiç görmediğiniz birisi size yardımcı olmak istiyor. Uzun süre önce işlenen bir cinayeti tekrar cinayet gününü canlandırarak bulmaya çalışıyorsunuz. Tüm bu olaylar olurken çok dikkatli ol . Seçiminin bir sonucu olacak. İsterseniz tek kişi ya da arkadaşlarınızla 4 kişiye kadar oynayabilirsiniz. 2. Bölümde kim olarak canlanacağınız bir bilinmez.

Steam link https://store.steampowered.com/app/1624470/Mirror_Of_Life/
Diğer 4 bölümde ayrı oyunlar olarak mı çıkacak yoksa güncelleme ile mi gelecek

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Okan
Fragmandaki seslendirme çok itici geldi bana bilmiyorum. Bir tık daha iyi olabilir bence

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,698
İsim
SANANE
Kötü değil iyi değil... Prototipe benziyor.

AquaMya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
mustafa yaser
Diğer 4 bölümde ayrı oyunlar olarak mı çıkacak yoksa güncelleme ile mi gelecek
Hayır hocam tek bir oyun olarak ilerleyecek. Oyunu tek sefer almanız yeterli

Fragmandaki seslendirme çok itici geldi bana bilmiyorum. Bir tık daha iyi olabilir bence
Seslendirmeler program ile yapıldı bu yüzden olabilir. Yeterli bütçe olursa sonraki bölümlerde gerçek kişiler tarafından seslendirmeler yapılacak.

Kötü değil iyi değil... Prototipe benziyor.
Umarım iyiye doğru yol alırız :) yorumunuz için teşekkürler.

hard rp

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Enes
Güzele benziyor oyunun konusu nasıl korku oyunu vb. mi

AquaMya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
mustafa yaser
Güzele benziyor oyunun konusu nasıl korku oyunu vb. mi
Hayır hocam korku değil. Bir cinayet işleniyor ve davaya atanan dedektif tanımadığı ve görmediği bir kişi tarafında cinayet gününde neler olduğunu çözmeye çalışıyor. Bu süreçte maktülün notları ve şüphelilerin ifadeleri yaşanılmış olayların canlanmasına neden oluyor ve katilin kim olduğuna karar veriyorsunuz. Fakat yanlış kişiyi bulursanız sonuçlar değişir ve farklı kişilerin ölümü ile sonuçlanabilir.

hard rp

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Enes
Hayır hocam korku değil. Bir cinayet işleniyor ve davaya atanan dedektif tanımadığı ve görmediği bir kişi tarafında cinayet gününde neler olduğunu çözmeye çalışıyor. Bu süreçte maktülün notları ve şüphelilerin ifadeleri yaşanılmış olayların canlanmasına neden oluyor ve katilin kim olduğuna karar veriyorsunuz. Fakat yanlış kişiyi bulursanız sonuçlar değişir ve farklı kişilerin ölümü ile sonuçlanabilir.
iyiymiş

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,698
İsim
SANANE
Hayır hocam tek bir oyun olarak ilerleyecek. Oyunu tek sefer almanız yeterli

Seslendirmeler program ile yapıldı bu yüzden olabilir. Yeterli bütçe olursa sonraki bölümlerde gerçek kişiler tarafından seslendirmeler yapılacak.

Umarım iyiye doğru yol alırız :) yorumunuz için teşekkürler.
Hocam yorum yapamıyorum. Alfa +++ bir şeye benziyor. Doğru yönetim ve ekip ile güzel şeyler çıkabilir. Oyun motorunuz nedir? Unreal engine 5 sürümü*

AquaMya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
mustafa yaser
Sağolun hocam ayrıca yakın zamanda gelecek 4 bölümden ayrı olarak "Kaçış odası" adlı arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir mod gelicek.

Hocam yorum yapamıyorum. Alfa +++ bir şeye benziyor. Doğru yönetim ve ekip ile güzel şeyler çıkabilir. Oyun motorunuz nedir? Unreal engine 5 sürümü*
Hocam yorumunuz ve ilginiz için teşekkür ederim. Oyun motoru unreal engine 5 . Sürümü ise 5.0.3 . Tek başıma yaptığım için tabi ki beyin fırtınası olmuyor bunun için oyunu oynayan kişilerin geri dönüşleriyle ilerliyorum.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Serdar BULUT
Başlangıç için böyle çabalamak bir şeyler ortaya çıkarabilmek güzel. Adım adım türklerde bu tarz oyunlardan başlayıp devasa şirketlere dönüştüğü günleri bekliyorum sabırsızlıkla. Oyunun fiyatına gelecek olursam global için ve şu an ki kura göre ideal ama daha ilk proje ve reklamını yapmaya ihtiyacınız olduğu için bence oyunu erken erişime alın fiyatınıda 20 TL yapın insanlar sepete oyun atarken araya bu oyunuda atayım oynarım kafasında olurlar.

AquaMya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
mustafa yaser
Başlangıç için böyle çabalamak bir şeyler ortaya çıkarabilmek güzel. Adım adım türklerde bu tarz oyunlardan başlayıp devasa şirketlere dönüştüğü günleri bekliyorum sabırsızlıkla. Oyunun fiyatına gelecek olursam global için ve şu an ki kura göre ideal ama daha ilk proje ve reklamını yapmaya ihtiyacınız olduğu için bence oyunu erken erişime alın fiyatınıda 20 TL yapın insanlar sepete oyun atarken araya bu oyunuda atayım oynarım kafasında olurlar.
Oyunu bir kere çıkarmış gösterdim bu yüzden şuan erken erişime döndüremiyorum :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,233
Üyeler
140,620
Son üye
UmutUmut
Top Bottom