Neler Yeni

Öneri Yeni Türk yapımı Oyun "Mirror of life" Steam'de

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Hocam diğer chapterlar dlc olarak mı gelecek

AquaMya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
mustafa yaser

Natsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Emrullah Baykan
Bu konularda biraz sert bir insanım. Açıkçası oyun iyi olmadığı sürece yerli olup olmadığı pek umrumda değil. Erzurum gibi haritada boş boş dolaşıp mezar başına gidip Allah'a el açacağımız saçma sapan bir yapıma benzemiyor. Cihazım elime ulaştığında alıp deneyeceğim. Eleştirimi hem forumdan hem steam üzerinden yapacağım. Başarılar dilerim :)

AquaMya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
mustafa yaser
Bu konularda biraz sert bir insanım. Açıkçası oyun iyi olmadığı sürece yerli olup olmadığı pek umrumda değil. Erzurum gibi haritada boş boş dolaşıp mezar başına gidip Allah'a el açacağımız saçma sapan bir yapıma benzemiyor. Cihazım elime ulaştığında alıp deneyeceğim. Eleştirimi hem forumdan hem steam üzerinden yapacağım. Başarılar dilerim :)
Yorumunuz için teşekkürler :D Umarım oynayınca beğenirsiniz yorumunuzu dört gözle bekliyorum.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,163
İsim
Ahmet Sevinç

ROLEXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
ROLEXX
Merhaba öncelikle tek başıma yapmış olduğum oyunu size sunmaktan gurur duyarım. Unreal engine 5 ile geliştirdiğim oyunumun 1. Bölümünü bitirdim. Oyunum toplamda 5 farklı hikayeden oluşacak ve şuan birinci hikayesini oynayabilirsiniz. Peki 1. Bölüm ne anlatıyor? Bir dedektif olarak başladığınız hikayede hiç tanımadığınız ve hiç görmediğiniz birisi size yardımcı olmak istiyor. Uzun süre önce işlenen bir cinayeti tekrar cinayet gününü canlandırarak bulmaya çalışıyorsunuz. Tüm bu olaylar olurken çok dikkatli ol . Seçiminin bir sonucu olacak. İsterseniz tek kişi ya da arkadaşlarınızla 4 kişiye kadar oynayabilirsiniz. 2. Bölümde kim olarak canlanacağınız bir bilinmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Steam link https://store.steampowered.com/app/1624470/Mirror_Of_Life/
Başarıların devamını diliyorum reis görüntü çok iyi aksiyon oyunlarında yapsan daha çok kitleye hitap edebilirsin

AquaMya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
mustafa yaser

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz
Merhaba öncelikle tek başıma yapmış olduğum oyunu size sunmaktan gurur duyarım. Unreal engine 5 ile geliştirdiğim oyunumun 1. Bölümünü bitirdim. Oyunum toplamda 5 farklı hikayeden oluşacak ve şuan birinci hikayesini oynayabilirsiniz. Peki 1. Bölüm ne anlatıyor? Bir dedektif olarak başladığınız hikayede hiç tanımadığınız ve hiç görmediğiniz birisi size yardımcı olmak istiyor. Uzun süre önce işlenen bir cinayeti tekrar cinayet gününü canlandırarak bulmaya çalışıyorsunuz. Tüm bu olaylar olurken çok dikkatli ol . Seçiminin bir sonucu olacak. İsterseniz tek kişi ya da arkadaşlarınızla 4 kişiye kadar oynayabilirsiniz. 2. Bölümde kim olarak canlanacağınız bir bilinmez.

Oyun ismi İngilizce tanıtım İngilizce ama oyun Türk yapımı 👏 üstelik 40 TL fiyatı piyasada ücretsiz profesyonel o kadar güzel oyun varken buna kim neden 40 TL versin

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,202
İsim
Kazım Buğrahan Mert

Eline sağlık sabah olsa alırdım cüzdan bakiyesi bitti akşam alırım

Oyun ismi İngilizce tanıtım İngilizce ama oyun Türk yapımı 👏 üstelik 40 TL fiyatı piyasada ücretsiz profesyonel o kadar güzel oyun varken buna kim neden 40 TL versin
Ben veririm sevdim.

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz
Eline sağlık sabah olsa alırdım cüzdan bakiyesi bitti akşam alırım

Ben veririm sevdim.
Full Türkçe olsa belki bende verirdim daha geçen RDR2 de GT5 de Türkçe dil desteği yok diye kızıyordum bizim Türk oyunu diye reklamı yapılan oyunda Türkçe yoksa yabancıların yaptığı oyunlarda Türkçe olmamasına şaşırılmamalı hatta oyununa Türkçe ekleyenleri tebrik etmek gerekir. Asıl mesele dilimize değer verilmemesi!

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,202
İsim
Kazım Buğrahan Mert
Full Türkçe olsa belki bende verirdim daha geçen RDR2 de GT5 de Türkçe dil desteği yok diye kızıyordum bizim Türk oyunu diye reklamı yapılan oyunda Türkçe yoksa yabancıların yaptığı oyunlarda Türkçe olmamasına şaşırılmamalı hatta oyununa Türkçe ekleyenleri tebrik etmek gerekir
Yani o konuda çok haklısın hocam o da geliştiricin sorunu en kısa sürede eklese iyi olur @AquaMya

YavuzZX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Yavuz Balıkçıoğlu
bi hediye edenimiz de yok ki :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular