Neler Yeni

Yardım Yeni Xbox 9. Nesil Controllerda temassizlik sorunu

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Gecen cuma ITOPYA.COM uzerinden Xbox gamepad siparis ettim. Pazartesi elime gecti ve 2 gundur kullanıyorum. Bu sabah farkettim ki XYAB ve Xbox tuslarinda temassızlık gibisinden bi problem var. Tusa abanirsam , tam guc uygularsam tusda bir sorun yok fakat ; tuşa basma sınırına yakın bir güç verirsem eğer temassızlık yapıyor. Asagidaki videoda sorunun açık bir şekilde uygulaması bulunuyor. Videoda parmagimi cekmiyorum sadece tusu sag sol yapıyorum (Yani tusun geri gelme feedbackini almiyorum tusa guc uygulamaktan vazgecmiyorum artik nasil anlamak isterseniz). Bu yazilimsal veya kronik bir sorun mudur? Gidip değişim istemeli miyim? Değiştirsem bile aynı sorunu yaşamam ne kadar olası?

@itopya.com

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Muhtemelen aldigim gun de vardi ayni sorun kullanimla alakasi oldugunu dusunmuyorum. Buyuk ihtimal kronik veya yazilimsal bir sorun. Microsoft gamepadi sert basislar icin optimize edip hafif basislar icin salmista olabilir. Klasik bir tus sorunu her cihazda olabilecek bir sey.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Enes34Nacir ve @Cavuskerem hocalarim icin 2D metroid evreni oyunlarini kronolojik olarak

Metroid Zero Mission (GBA Emulator)
Another Metroid 2 Remake (https://www.reddit.com/r/AM2R)
Super Metroid (NES Emulator)
Metroid Fusion (GBA Emulator)
Metroid Dread (Nintendo Switch)

Uzerinden oynayabilirsiniz
Eyvallah

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
MEHMET MUSTAFA
Gecen cuma ITOPYA.COM uzerinden Xbox gamepad siparis ettim. Pazartesi elime gecti ve 2 gundur kullanıyorum. Bu sabah farkettim ki XYAB ve Xbox tuslarinda temassızlık gibisinden bi problem var. Tusa abanirsam , tam guc uygularsam tusda bir sorun yok fakat ; tuşa basma sınırına yakın bir güç verirsem eğer temassızlık yapıyor. Asagidaki videoda sorunun açık bir şekilde uygulaması bulunuyor. Videoda parmagimi cekmiyorum sadece tusu sag sol yapıyorum (Yani tusun geri gelme feedbackini almiyorum tusa guc uygulamaktan vazgecmiyorum artik nasil anlamak isterseniz). Bu yazilimsal veya kronik bir sorun mudur? Gidip değişim istemeli miyim? Değiştirsem bile aynı sorunu yaşamam ne kadar olası?

@itopya.com
Hocam Herhangi Bir Sorunda Eğer Microsoft'a Ürünü kayıt ettiyseniz Ordan Talep oluşturun Sonra Gönderin Yenisini Gönderiyorlar Üründe Hata Varsa.Ben aradığımda Bana söylenen buydu.Direkt Telefondan Arayadabilirsin aslında Bilgi almak için

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Hocam Herhangi Bir Sorunda Eğer Microsoft'a Ürünü kayıt ettiyseniz Ordan Talep oluşturun Sonra Gönderin Yenisini Gönderiyorlar Üründe Hata Varsa.Ben aradığımda Bana söylenen buydu.Direkt Telefondan Arayadabilirsin aslında Bilgi almak için
Kayıt ettim hocam ileriki bir tarihte talep oluşturmayı düşünüyorum. Teşekkürler öneriniz için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,266
Üyeler
146,677
Son üye
EndLead
Top Bottom