Neler Yeni

Yenilenmiş Telefon Alıp Kullanan Var Mı?

Yasin Çınar

80+ Bronze
Ben teknosa destek bilişimden bir gecede karar verip almıştım. Beklediğimden çok daha iyiydi en üst kaliteydi sıfır gibiydi. Yaklaşık 3 gün kullandım fakat sonra bazı arkadaşlar yenilenmiş telefon almakla hata yaptığımı söyledi ve ilerleyen zamanlarda ikinci el olarak satarken çok zorlanacağımı düşünerek iade ettim. Benim aldığımda kasa ve ekran değişmişti. İmei okutulunca yenilenmiş telefon olarak gözüküyor bu arada.

KrestoKol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Salih kadir
Değişen parçaları bildirmek zorundalar. Ama burası Türkiye onu da unutmamak lazım. Fiyat farkı önceden iyiydi. 6ay 12 ay taksit seçenkleri vardı. Şuan yüzde 17 falan daha düşük. 6ay taksitle. Ben bir sorun yaşamadım. Gayet memnunum. Ama faizsiz kredilerden 6 ay çekip 0 tel almak daha mantıklı açıkcası.

mortemeyn

80+ Bronze
Değişen parçaları bildirmek zorundalar. Ama burası Türkiye onu da unutmamak lazım. Fiyat farkı önceden iyiydi. 6ay 12 ay taksit seçenkleri vardı. Şuan yüzde 17 falan daha düşük. 6ay taksitle. Ben bir sorun yaşamadım. Gayet memnunum. Ama faizsiz kredilerden 6 ay çekip 0 tel almak daha mantıklı açıkcası.
Bu gerçek mi ben ironi sanıyordum kredi çekip telefon alan var mı gerçekten?

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Çevremde alan 1 2 arkadaşım var pişman oldular. Hani kesinlikle alınmaz demiyorum hocam sağlam temiz bir şey bulursanız alınabilir. Sağlam güzelden kastım merdiven altı değişim olmayanlardan. Benim arkadaşlarıma nerdeyse en çakma parçalarla yenilenen telefonlar denk gelmişti. Niyetiniz varsa dikkat edin.
Haklısın hocam teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

İçine çakma malları koyuyorlar genel olarak bu koydukları çakma mallarda 1 yılı geçer geçmez çöp oluyor tavsiye etmem.
Bir arkadaş daha böyle demiş, teşekkürler bilgilendirme için

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,301
İsim
SEYF
Yenilenmiş telefon kullanan var mı? Deneyimlerini paylaşsın fikir sahibi olalım.
easycepten aldım. İyi derecesinde sınıflandırılmış bir telefon. Telefon 5 dakika kullanımdan sonra kendini resetliyordu. Hemen iade ettim. Bir daha kolay kolay almam

Zultan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Zultan
Hb dan 4 ay kadar önce iphone 11 yenilenmiş aldım. A sınıfı ürününüden. 1 ay kadar önce yanında gelen şarj aletini tanımamaya başladı ki zaten orjinal değildi. Orjinalini şarj aleti aldım ve sorunsuz kullanıyorum şuan.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
easycepten aldım. İyi derecesinde sınıflandırılmış bir telefon. Telefon 5 dakika kullanımdan sonra kendini resetliyordu. Hemen iade ettim. Bir daha kolay kolay almam
Ucuz yırtmışsın hocam, ben vazgeçtim bu işten, almam. Teşekkür ederim bilgilendirme için

Top Bottom