Neler Yeni

Yardım YENİLENMİŞ TELEFON NEDİR ?

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
ozaman rahatlıkla alabilirim deilmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan telefonum bozuldu suya girdi ve acil telefon lazım
Alabilirsin ama dolandırıcı olabilir o zaten normal bir ihtimal ama güvenli yenilenmişse.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
A30s ten tüm umudunu kestin sanırsam :D

kanka alabilirsin önceden kullanılmış telefonları alıp bozuk yerlerini değiştirip sıfır gibi 1 yıl garanti koyup satıyorlar ama orjinal olmuyor yenilenmiş oluyor ama yurtiçi sıkıntı çıkarmaz yani ama bence sen yurtdışı sıfır telefona imeil at kaçak kullan açtırma parası vermeden yani
Kesinlikle hocam yani a70 alıcam Güvenebilir miyim yani dediğim gibi Telefon %100 gerçek olsun yeter Yani A11 i bana a70 diye satmazlar değilmi

Atyxah

80+ Silver
alıp bozuk parçalarını değiştirip satıyorlar 2. elde bozuk parça olabilir ama bunda olmaz bu daha mantıklı ama buda binevi 2. el diyebiliriz ama bence sen a30si teknik servise gönder yapılabilir o

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
A30s ten tüm umudunu kestin sanırsam :D

kanka alabilirsin önceden kullanılmış telefonları alıp bozuk yerlerini değiştirip sıfır gibi 1 yıl garanti koyup satıyorlar ama orjinal olmuyor yenilenmiş oluyor ama yurtiçi sıkıntı çıkarmaz yani ama bence sen yurtdışı sıfır telefona imeil at kaçak kullan açtırma parası vermeden yani
ne kadar açtırma parası vermem gerekiyor

alıp bozuk parçalarını değiştirip satıyorlar 2. elde bozuk parça olabilir ama bunda olmaz bu daha mantıklı ama buda binevi 2. el diyebiliriz ama bence sen a30si teknik servise gönder yapılabilir o
Umudum yokta hocam ben şimdi yenilenmiş aldıktan sonra Ne yapmam gerekiyor başka ?

Atyxah

80+ Silver
Kesinlikle hocam yani a70 alıcam Güvenebilir miyim yani dediğim gibi Telefon %100 gerçek olsun yeter Yani A11 i bana a70 diye satmazlar değilmi
yok kanka easycepten alırsan orası çok güvenli dolandırılmazsın ama bence yeni telefon yerine a30s e bak daha ucuza yapılır ama sen bilirsin

max 50 tl felan telefoncular açıyor bir tane nokia telefon felan alıp imei sini ona atıyorlar hem sıfır hemde ucuza geliyor

Umudum yokta hocam ben şimdi yenilenmiş aldıktan sonra Ne yapmam gerekiyor başka ?
direk kullanıyosun bir şey yapmana gerek yok

telefonculardada bulabilirsin buralardanda alabilirsin

eğer bütcen çok yoksa easycepten al ama 2. el almış olursun

Son düzenleme:

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
yok kanka easycepten alırsan orası çok güvenli dolandırılmazsın ama bence yeni telefon yerine a30s e bak daha ucuza yapılır ama sen bilirsin

max 50 TL felan telefoncular açıyor bir tane nokia telefon felan alıp imei sini ona atıyorlar hem sıfır hemde ucuza geliyor

direk kullanıyosun bir şey yapmana gerek yok

telefonculardada bulabilirsin buralardanda alabilirsin

eğer bütcen çok yoksa easycepten al ama 2. el almış olursun
sahibinden de 2.el deilmi

Atyxah

80+ Silver
sahibinden de 2.el deilmi
sıfır ama garantisiz ve yurtdışı yurtdışı olduğu için garantisiz oluyor hat takınca çalışmaz ama telefoncularda 50 tl ye felan açıyorlar kaçak oluyor ama sorunsuz çalışıyor hat takıncada çalışıyor yani ikinci el fiyatına sıfır almış oluyosun

.EXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
No Text
Hasar görmüş cihazın (Anakart , Kamera , Batarya , Suya düşme , Amoled Hatalı) tamir edilip sıfır ayarına getirildikten sonra tekrar piyasaya sürülmesidir.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
sıfır ama garantisiz ve yurtdışı yurtdışı olduğu için garantisiz oluyor hat takınca çalışmaz ama telefoncularda 50 TL ye felan açıyorlar kaçak oluyor ama sorunsuz çalışıyor hat takıncada çalışıyor yani ikinci el fiyatına sıfır almış oluyosun
pekihocam yenilenmiş almaya karar verdim telefon geldikten sonra hattımı taksam direk oluyor mu ?

sıfır ama garantisiz ve yurtdışı yurtdışı olduğu için garantisiz oluyor hat takınca çalışmaz ama telefoncularda 50 TL ye felan açıyorlar kaçak oluyor ama sorunsuz çalışıyor hat takıncada çalışıyor yani ikinci el fiyatına sıfır almış oluyosun
2. El Samsung Galaxy A70 128 GB Siyah | EASYCEP Bu iyi midir

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren

Atyxah

80+ Silver
Top Bottom