Neler Yeni

Yıldırım çakması sonucu ekran kartı yanar mı ?

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Yıldırım yakına çarptı ekran cızırtılı hale geldi hemen yeniden başlattım kullanmaya devam ettim.
Bende öyle olmadı yıldırım düştü komple binanın elektriği gitti ve bilgisayar bir daha açılmamıştı

FMMY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Faruk Muhammet
Yanabilir hatta örneğini vereyim ben asansör sektöründe yer aldığım sıralar ustaların yanında yıldırım düşmesi sonucu çok fazla arızaya gidiyorduk ve pek çoğunun kartı yanmış tamir ile kurtarılamaz durumda oluyordu. Moralinizi bozmak istemezdim lakin eğer tedbir almadıysanız akım koruma,ups vs. kullanıcı hatası olarak sizden ücret talep edebilirler.
Ben zaten dönüştürücü kullandığım için genelde de ekran gelmeme sorunu yaşıyordum zaten merak ettiğim fanların ilk açılışta dönmesi şart mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fanların düğmeye bastığım anda çalışmasımı gerekiyor yoksa biostan geçtiğindemi çalışmaya başlaması gerrkiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanabilir hatta örneğini vereyim ben asansör sektöründe yer aldığım sıralar ustaların yanında yıldırım düşmesi sonucu çok fazla arızaya gidiyorduk ve pek çoğunun kartı yanmış tamir ile kurtarılamaz durumda oluyordu. Moralinizi bozmak istemezdim lakin eğer tedbir almadıysanız akım koruma,ups vs. kullanıcı hatası olarak sizden ücret talep edebilirler.
Anlarlar mı şimşek çaktığını

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
  • Beğen
Reaksiyonlar: FMMY

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
  • Beğen

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Fanların dönmeme sebebi nedir peki ?
Msı afterburner indirin fanları ayarlamaya çalışın hiç oynamıyorsa sorun vardır ama sanmıyorum ya tamamen bozulur ya sorun olmaz

• Beğen

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Top Bottom