Neler Yeni

🚀💥🚨 YILIN F/P SİSTEMİ ÇIKTI 🚨💥🚀

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Taksim Delisi Cenk
Kanka tabii ki öyle isteyeceğiz. Sen tuzun kuru diye millete laf atıyorsun. Benim bahsettiğim şey ilk girenlerden olup iş şansa döndüğü için alamaman.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence bunun illa ki çözümü vardır. Geçici sunucu yükseltmesi vs. gibi.
Tuzun kuru ne alaka? Amaç parasıyla satın almak herkes gibi.
Videodan 2 dk sonra 17:32 de PC ye geçtim.Odemeye kadar geldim 50 dk da ancak ödedim tamamen şans.
İtopyada 1 sistem almaya çalışıp alamamışken,başka birinin 4 hesaptan 4 tane sistem aldığını bilirim.
Yani çok kaçırdık bizde.
Apo ne dedi 70 bin kişi Instagram sayacina bildirim kaydetmiş.Yani su söylediklerin bile mantıksız kardeşim. 70 bin kişi minimum bir düşün...

Kanka tabii ki öyle isteyeceğiz. Sen tuzun kuru diye millete laf atıyorsun. Benim bahsettiğim şey ilk girenlerden olup iş şansa döndüğü için alamaman.

Bence bunun illa ki çözümü vardır. Geçici sunucu yükseltmesi vs. gibi.
Ona itopya para harcayacak.sence yaparlar mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Murat Çuka
Boş yapma abdülhamit. Millete avunmayı öğreteceğine, milleti böyle küçük hesaplar peşinde koşmak zorunda bırakanlara tepki göster. Iphone 15 alabilme gücü varmışmışmış bak bak bak. Bu attığın mesaj ne o zaman birader? bak alta kopyaladım. O sistemi de satmaya çalışıyorsun, demek ki çizim mizim yaptığın yok. Yoksa insan ekmek teknesini satmaz. Farkının olmadığı adama, boşaltılmış beynin ve olmayan ideallerinle sana dayatılan şükürü dayatma. İşine bak millete salça olma.

13t pro? 🤑
Yok hocam ona gücüm yetmez.

MSI GEFORCE RTX 3070 VENTUS 3X, INTEL CORE i5 12400F, GSKILL 16GB (2x8GB) Ripjaws V DDR4 3600MHz, MSI B660M BOMBER DDR4 4600MHz, MSI BULK SPATIUM M390 NVME M.2 500GB, MSI MAG FORGE 100R KASA, MSI MAG A650BN 650W 80 PLUS, SAMSUNG Odyssey G3 27" 1ms 165Hz Pivot Gaming Monitör :eek::peped::blobdance:
Farkının olmadığı adam derken umarım benden bahsetmiyorsundur kanka. Ben 12 yaşımdan beri çalışırım. Felç kalmasam 940m grafikli laptop alır yaşamıma devam ederdim.

Zael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Zaelta
Farkının olmadığı adam derken umarım benden bahsetmiyorsundur kanka. Ben 12 yaşımdan beri çalışırım. Felç kalmasam 940m grafikli laptop alır yaşamıma devam ederdim.
Yok, sana demiyorum kardeşim. Yukarıda size salça olan bir arkadaş var ya ona yazdım. Farktan kasıt, ekonomik yönden. Yani Türkiye'de yaşayan çoğu insanın alım gücü belli. Bunu yapılmaması gereken yönlere çekip dramatize ederek, olduğunuz durumu kabullenmenizi sağlamaya çalışıyor bizim sağduyulu arkadaş.

antiKoR71

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Dünyalı Birisi
Boş yapma abdülhamit. Millete avunmayı öğreteceğine, milleti böyle küçük hesaplar peşinde koşmak zorunda bırakanlara tepki göster. Iphone 15 alabilme gücü varmışmışmış bak bak bak. Bu attığın mesaj ne o zaman birader? bak alta kopyaladım. O sistemi de satmaya çalışıyorsun, demek ki çizim mizim yaptığın yok. Yoksa insan ekmek teknesini satmaz. Farkının olmadığı adama, boşaltılmış beynin ve olmayan ideallerinle sana dayatılan şükürü dayatma. İşine bak millete salça olma.

13t pro? 🤑
Yok hocam ona gücüm yetmez.

MSI GEFORCE RTX 3070 VENTUS 3X, INTEL CORE i5 12400F, GSKILL 16GB (2x8GB) Ripjaws V DDR4 3600MHz, MSI B660M BOMBER DDR4 4600MHz, MSI BULK SPATIUM M390 NVME M.2 500GB, MSI MAG FORGE 100R KASA, MSI MAG A650BN 650W 80 PLUS, SAMSUNG Odyssey G3 27" 1ms 165Hz Pivot Gaming Monitör :eek::peped::blobdance:
Halen ne demek istemediğimi anlamamışsınız.

Evet gücüm yetmez. Çünkü ihtiyacım olmadığından gücüm yetmez.

Sistemi satmaya çalışmadım. Nabız yokladım. Piyasadaki ölücüler için. 40k lık sistemi 14k diyorlar.

İhtiyaç olmayan alımlar insanı hep üzer.

Neyse etme cahille muhabbet küstürürsün diye boşa dememişler. Nokta...

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
mehmet ali oğuz
Şansınıza havada kötü gitti umarım savaşıp galip gelenler mutlu mesut evine dönmüştür. Trabzonda gidip nöbet tutabileceğim bir itopya yok tek şans net.

Zael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Zaelta
Bugün dediğini yarın unutancılardan olduğundan hiç şüphem yoktu canım kardeşim benim. O mesajda alım gücün var istersen şakkadanak alırsın ama şimdilik ihtiyacım olmadığı için almıyorum diyorsun. Halbuki kazın ayağı öyle değil, deli gibi çılgınlar gibi almak istiyorsun ama alamıyorsun çünkü paran yok. Bu kadar basit. Algı yapıp kendini avutma boşuna.

Şimdi sana ne yazsam, bir şekilde dün söylediğini bugün unutup bir bahane göstereceksin. O yüzden dediğin gibi cahille muhabbeti kesiyorum ve sana laf anlatmıyorum. Kapasiten yok çünkü o çizgiyi aşabilecek.

Sen sadece dahil olmadığın konularda diş geçirebileceğini düşündüğün insanlara ahkam kesmeye çalışma tamam mı abim. Çünkü öyle bir potansiyelin ve birikimin yok.

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
mehmet ali oğuz
Bugün dediğini yarın unutancılardan olduğundan hiç şüphem yoktu canım kardeşim benim. O mesajda alım gücün var istersen şakkadanak alırsın ama şimdilik ihtiyacım olmadığı için almıyorum diyorsun. Halbuki kazın ayağı öyle değil, deli gibi çılgınlar gibi almak istiyorsun ama alamıyorsun çünkü paran yok. Bu kadar basit. Algı yapıp kendini avutma boşuna.

Şimdi sana ne yazsam, bir şekilde dün söylediğini bugün unutup bir bahane göstereceksin. O yüzden dediğin gibi cahille muhabbeti kesiyorum ve sana laf anlatmıyorum. Kapasiten yok çünkü o çizgiyi aşabilecek.

Sen sadece dahil olmadığın konularda diş geçirebileceğini düşündüğün insanlara ahkam kesmeye çalışma tamam mı abim. Çünkü öyle bir potansiyelin ve birikimin yok.
Hey hey hey nazlı !

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İşte o çok saçma. Video yüklendiğinden itibaren 40 dakika falan uğraştım ben de. Siteye ilk girdiğimde ekran kartı stok Yok falan dedi f5 çektim stok var dedi sepete ekledim bilmem ne ohoo...
Sen sepete ekliyorsun ya aslında sepete eklemiyorsun kendini sıraya alıyorsun ama o sırada binlerce insan var sepetten gidiyor diyorsun ya o ara satılmış oluyor o yeniden sürekli yenileyip sepete ekleyip hızlı olman lazım o sıra ödeme ekranına geliyorsun yine biri alıyor böyle böyle gidiyor yani yoğunlukla alakalı bir durum bu

13500 e rtx ekran kartlı sistem gelirmi ?
Zor bence şimdi önümüzde olursa Md Sistem var donanım arşivi baya yaptı Sistem bu ayda vok varmış 24 Kasım'da ama hiçbiri bu kadar iyi fiyatla çıkmaz ama bakılabilir vok da stok hemen bitmiyor bakabilirsin ona PC hocası da yapar diye düşünüyorum

Rustukypk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Rüştü kaypak
VOK MODART PC HOCASİ bunlarda sistem yapar arkdaslar 10 gun içinde m etmeyin

buraktpl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru