Neler Yeni

( Yine bir doktor kaybı ) Zanlı serbest 17 yaşında

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
O kadar bir şeyler söylemek istiyorum ki... Biri kuryeyi vuruyor ülkeden kaçıyor, diğeri ceza almıyor vs. Bu hakimler nasıl böyle karar verebiliyor? 15 Ay nedir allah aşkına.. Bu oğlunu yurtdışına kaçıran kadın vardı bende kaçırmasına gerek yoktu. Zaten ceza almazdı belli yani
Screenshot_20240411_015429_Instagram.jpg

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
Taksim Delisi Cenk
sonrada insanlar kendi adaletini arayınca,hukuk düşmanı oluyorlar.Hukuk veremiyorki hakettikleri cezayı

TİTAN.

80+ Platinum
O kadar bir şeyler söylemek istiyorum ki... Biri kuryeyi vuruyor ülkeden kaçıyor, diğeri ceza almıyor vs. Bu hakimler nasıl böyle karar verebiliyor? 15 Ay nedir allah aşkına.. Bu oğlunu yurtdışına kaçıran kadın vardı bende kaçırmasına gerek yoktu. Zaten ceza almazdı belli yaniAlıntıyı görüntüle
Adaletin sadece sarayların ismi olduğu bir ülkede çok bir şey beklememek lazım..

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Enes kaya
Olayın videosu var mi? Ehliyetsiz kaza yapmak kaza da cezayi ya da kusur oranını arttirmiyor. Benim ehliyetle aynı kazayi yapmam ile ehliyetsiz kisinin ayni kazayi yapmasi sonucu alinan bütün cezalar eşit sadece 10bin TL falan ehliyetsiz para cezası kesiliyor. Ehliyeti olmadıgı icin herkes ilkte 10-15 sene yer diye dusunuyor.

cerrahh

80+ Bronze
hukukta mı sıkıntı var, hakimlerde mi sıkıntı var anlayamıyorum. bir insanın canının bedeli 15 ay mı yani? maalesef çok saçma şeyler. takım elbise giy 5 yıl düş falan.

Top Bottom