Neler Yeni

Yırtık kutu iade olur mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Iskeletor
Beyler monitörü açarken azıcık yırttım sıkıntı olur mu değişim için ve de hdmi kablosunun poşetini yırtmadan açmak imkansızdı onu da yırttım ?

3A4FF1B2-3D42-4640-95AA-DA330DCCB592.jpeg

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Nerden aldın? Amazon.com.tr ise sıkıntı olmaz. Başka yerdense ve 14 günü geçirdiysen muhtemelen almazlar.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Beyler monitörü açarken azıcık yırttım sıkıntı olur mu değişim için ve de hdmi kablosunun poşetini yırtmadan açmak imkansızdı onu da yırttım ?

Alıntıyı görüntüle
Amazon harici iade almaz satın aldığın yerin destek kısmına iade koşullarına gir orda hasarlı kutu diye bir yer var mı varsa büyük ihtimal kabul etmezler

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Iskeletor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Satıcıya sorsam yok diyecek başka ne diyecek ki hocam, kargo geldiğinde öyleydi desem yemezler mi xd
kargo geldiğinde öyleyse kargoyu almamanız lazım zaten, o yüzden gene geri almaz almazsa

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
kutuda sıkıntı varsa kargoyu teslim almaman lazım direk.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Iskeletor
kargo geldiğinde öyleyse kargoyu almamanız lazım zaten, o yüzden gene geri almaz almazsa

kutuda sıkıntı varsa kargoyu teslim almaman lazım direk.
Hay aksi ya, monitörde 1 ölü piksel çıkmıştı, ya amazondan almayı bende denedim ama sıkıntı yaşamıştım, son çare satıcıya sorayım, o da olmadı AOC garantisini kullansam değişim yaparlar mı sonuçta 1 tam ölü piksel garantiye giriyor hocam

şahin doğan

80+ Platinum
Elindeki kutu asma kilit ile kilitlenmiş sandık değil ki kutuya zarar veriyorsun :confused:
Tahminimce bu ufak şeyden bile bahane üretip iade almazlar.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hay aksi ya, monitörde 1 ölü piksel çıkmıştı, ya amazondan almayı bende denedim ama sıkıntı yaşamıştım, son çare satıcıya sorayım, o da olmadı AOC garantisini kullansam değişim yaparlar mı sonuçta 1 tam ölü piksel garantiye giriyor hocam
1 ölü piksele pek bir şey demezler gibime geliyor ama şansınızı deneyebilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Iskeletor
Elindeki kutu asma kilit ile kilitlenmiş sandık değil ki kutuya zarar veriyorsun :confused:
Tahminimce bu ufak şeyden bile bahane üretip iade almazlar.
Farkındayım bende ama çok sıkışmıştı yapacak bir şey yoktu daha dikkatli olunabilirdi tabii ki.

1 ölü piksele pek bir şey demezler gibime geliyor ama şansınızı deneyebilirsiniz
AOC firması bizzat kendi diyor hocam seve seve almak zorundalar

Top Bottom