Neler Yeni

YKS 2 ay kaldı ne düşünüyorsunuz?

ddeniz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Deniz
Doğru düzgün çalışabiliyormusunuz? Sınav sizce ertelenecek mi? Bu sene puanlar- sıralamalar düşer mi ?

Smtakm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Samet
Doğru düzgün çalışabiliyormusunuz? Sınav sizce ertelenecek mi? Bu sene puanlar- sıralamalar düşer mi ?
Ertelenmez, bugün başlıyorum bekle beni odtü tıp!

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Ben çok mutluyum abim giricek başka şehire gideceği için oda tek bana kalıcak pc dahil :)

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Ekler

• download.jpg
    download.jpg
    8.8 KB · Hit: 48

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Biz sıramızı saldık.
Sınava girecek arkadaşlara başarılar dilerim.

BurakHalil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Burak Halil
Geçen sene girdim rezil bir ortamdı eğer bu sene girmek gibi bir mecburiyetiniz yoksa mezuna kalın. Hocalarda dahil hiç birimiz maske takmadık. Açık tek bir pencere yoktu. Benim şansıma vaka sayıları o zamanlar 10 kat daha azdı, ona rağmen virüs korkusundan denemelerde yaptığımdan ydtde 10, tyt de 20 net daha az yaptım İzmir hedeflerken Muşta okuyorum mezuna kalın valla.

Ayrıca yanılmıyorsam bu sene geçen seneye kıyasla daha fazla öğrencinin girmesi bekleniyor. Sıralamaların aksine yükseleceğini düşünüyorum.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Geçen sene girdim rezil bir ortamdı eğer bu sene girmek gibi bir mecburiyetiniz yoksa mezuna kalın. Hocalarda dahil hiç birimiz maske takmadık. Açık tek bir pencere yoktu. Benim şansıma vaka sayıları o zamanlar 10 kat daha azdı, ona rağmen virüs korkusundan denemelerde yaptığımdan ydtde 10, tyt de 20 net daha az yaptım İzmir hedeflerken Muşta okuyorum mezuna kalın valla.
Hocam seneye de böyle olmayacağının garantisini veriyor musun?

BurakHalil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Burak Halil
Hocam seneye de böyle olmayacağının garantisini veriyor musun?
Bunu soracağın kişi ben değilim hocam ama seneye daha fazla aşılanma olacağı belli. Geçen seneki gibi rezil bir ortamda girilecekse bu sene (özellikle bu vaka sayılarında) sanayiye girin en azından sağlığınızdan olmazsınız.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Bunu soracağın kişi ben değilim hocam ama seneye daha fazla aşılanma olacağı belli. Geçen seneki gibi rezil bir ortamda girilecekse bu sene (özellikle bu vaka sayılarında) sanayiye girin en azından sağlığınızdan olmazsınız.
Her gün onlarca kişi kapalı alanlarda duruyor. Maalesef sınav da hayatın gerçeği ve ertelenmesi insanların psikolojisini ciddi biçimde etkiliyor.

BurakHalil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Burak Halil
Her gün onlarca kişi kapalı alanlarda duruyor. Maalesef sınav da hayatın gerçeği ve ertelenmesi insanların psikolojisini ciddi biçimde etkiliyor.
Ertelenmemesi bence daha çok etkiliyor daha geçen sene girdim. Keşke erteleselerdi dümdüz moronluktu o sınavın yapılması.

Top Bottom