Neler Yeni

Yks 4 ayda Hacettepe PDR gelir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
mustafaKamalak
Agalar yks ye 4 ay kaldı. Lti kalktı sosyal kısımda da kalkan kısımlar var. Eylülde dershaneye başlamıştım ama adam gibi çalışmadım. Neredeyse hiç. Tyt en yüksek yaptığım net paraf denemesi 53 net. En son girdigim iceberg zor sınavından 40 yaptım. 2 aya yakın süredir ne denemeye giriyorum ne ders çalışıyorum. Tekrardan başlayayım dedim o gün 10 saatten fazla sıkılmadan çalıştım. Akşam matematiğin ilacı en kolay denemesi çözdüm 9 10 tane anca yapabildim. Sonra dedim yeter çalışmıyorum. 1 hafta sonra dayanamadım tekrar başladım 3 gün çalıştım deprem oldu kaybettiğim insanlar oldu. 5 gün hiçbir şey yapamadım şuan tekrar baslıyorum. Hedefim Hacettepe PDR 30-40k arası bir sıralama. Gelir mi sizce? Şu 2 gündür 10 saatin altına düşmüyorum. Whywouldnt programını kullanıyorum. SİZİN HİÇ 4 AY ÇALIŞIP İYİ SONUÇ ELDE EDEN BİR TANİDİGİNİZ VAR MI?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
mustafaKamalak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
### bile koyarsın kardesm güzelce çalışırsan
Aga valla mi ya . Sıfır gibiyim şuan hatta öyleyim. Senin hiç tanıdığın birisi 4 ay çalışıp kazandı mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer o 10 saatin 6-7 saati verimli geçiyorsa, gerçekten öğreniyorsan yapabilirsin. AYT yi sıkı tut. Çalışmayı bırakma asla.
Kral senin hiç tanıdığın birisi 4 ay çalışıp kazandı mi ?

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,479
İsim
Fatih
Aga valla mi ya . Sıfır gibiyim şuan hatta öyleyim. Senin hiç tanıdığın birisi 4 ay çalışıp kazandı mi ?

Kral senin hiç tanıdığın birisi 4 ay çalışıp kazandı mi ?
Ben kazandim kanka basmaya devam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
mustafaKamalak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,479
İsim
Fatih
2 aydir hiç denemeye girmedim en son zor bir sınavda 43 yapmıştım ondan sonra hiç girmedim

4 ay mı çalıştın knk sadece ?
9.sinifim vardı 10-11 hiç yoktu mattan 36 falan alıyordum. 12 nin sonuna doğru basladim, 5 aylik bi surecim falan vardı 2 ayı hastanede gitti ama 12'nin ilk dönemi TYT için ne yapmam gerektigini stratejik olarak çözmüştüm. Tyt ve AYT Mat. kurtardı beni ama AYT mat seni kurtarabilir gibi durmuyor gerçi EA da durumlar nasıl bilmiyorum ancak LTİ fulledim ben o kalkınca standart sapma oynuyor sana tavsiyem bol bol deneme cozmen haftada 2tyt 2ayt denemesini hiç etmelisin detaylı analizleri dahil, bazı yerlerde sıfır olduğundan dolayı normal test kitaplarını da beraberinde goturmelisin 10 saat olayını devam ettirirsen yapabilirsin emin ol, mentalini sağlam tut ve deneme stratejilerini iyi belirle sınav günü şanslı gununde olursan yapabileceğine inanıyorum ancak sakın istikrarini bozma.

Danisman gereken bir şey olursa sorabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
mustafaKamalak
9.sinifim vardı 10-11 hiç yoktu mattan 36 falan alıyordum. 12 nin sonuna doğru basladim, 5 aylik bi surecim falan vardı 2 ayı hastanede gitti ama 12'nin ilk dönemi TYT için ne yapmam gerektigini stratejik olarak çözmüştüm. Tyt ve AYT Mat. kurtardı beni ama AYT mat seni kurtarabilir gibi durmuyor gerçi EA da durumlar nasıl bilmiyorum ancak LTİ fulledim ben o kalkınca standart sapma oynuyor sana tavsiyem bol bol deneme cozmen haftada 2tyt 2ayt denemesini hiç etmelisin detaylı analizleri dahil, bazı yerlerde sıfır olduğundan dolayı normal test kitaplarını da beraberinde goturmelisin 10 saat olayını devam ettirirsen yapabilirsin emin ol, mentalini sağlam tut ve deneme stratejilerini iyi belirle sınav günü şanslı gununde olursan yapabileceğine inanıyorum ancak sakın istikrarini bozma.

Knk psikolojik ve ailesel nedenlerden hiç baslayamadim mezunum. 4 ayda deneyecem bir şeyler artık.

4 ayda kaç saat çalışıyordun ?

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,479
İsim
Fatih
Knk psikolojik ve ailesel nedenlerden hiç baslayamadim mezunum. 4 ayda deneyecem bir şeyler artık.

4 ayda kaç saat çalışıyordun ?
Okulu sayarsak bütün gün. Saymazsak eğer 5 saat kütüphane 1.5-2 saat ev.

Yani okulu verimli saymiyorum o yüzden 8 saat diyebiliriz okulu 1 saat sayarsak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
mustafaKamalak
Okulu sayarsak bütün gün. Saymazsak eğer 5 saat kütüphane 1.5-2 saat ev.

Yani okulu verimli saymiyorum o yüzden 8 saat diyebiliriz okulu 1 saat sayarsak.
Ben günde 10 saatlere çıkmaya başladım olur mu sence? Senin hiç tanıdığın var mı 4 ayda kazanan ?

Top Bottom