Neler Yeni

Yks 4 ayda Hacettepe PDR gelir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
mustafaKamalak
2 ayda 0 dan 17k
Oha ** o nasıl oldu knk
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fonksiyonu iyi biliyor musun ki ? kaç net yapıyorsun matta ?
Knk tyt Matta 10 üstü geliyor hep

Fonksiyon öğrenip geçecem zaten ayt ye

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,243
İsim
Oğuz

Yine yetersiz. 25 net görmeden geçmeni önermiyorum ama sen bilirsin. AYT her ne kadar mantığıa dayanmasa da problem çözme yeteneğin gelişmesi laızm, işlem yeteneğin gelişmesi lazım. 10+ neti sadece mantık kurarak bile çözersin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
mustafaKamalak
Yine yetersiz. 25 net görmeden geçmeni önermiyorum ama sen bilirsin. AYT her ne kadar mantığıa dayanmasa da problem çözme yeteneğin gelişmesi laızm, işlem yeteneğin gelişmesi lazım. 10+ neti sadece mantık kurarak bile çözersin.
Knk valla tytyle çok bir bağlantısı yok bunu derece öğrencileri de söylüyor. Sadece temel bilmem gereken şeyler var. Üslü köklü eşitsizlik bir de mutlak değer. Sindirmen gereken 1 konu var o da fonksiyonlar. Çünkü neredeyse tüm ayt matematik fonksiyonlar dan oluşuyor

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,243
İsim
Oğuz
Knk valla tytyle çok bir bağlantısı yok bunu derece öğrencileri de söylüyor. Sadece temel bilmem gereken şeyler var. Üslü köklü eşitsizlik bir de mutlak değer. Sindirmen gereken 1 konu var o da fonksiyonlar. Çünkü neredeyse tüm ayt matematik fonksiyonlar dan oluşuyor
Ben de derece öğrencisiyim ama sen bilirsin. Onca zaman çalışmayıp son 4 ay ikisini birlikte götürücem demek saçmalık, yanlış anlama gerçekleri konuşuyorum.

Rulep

80+ Gold
onlar zaten ayt konusu direkt dal sen fonksiyon polinoma. bu arada kanal önerin için eyvallah 15 dk bile dersin başına oturamıyordum dikkatim dağılıyordu bugün ilk defa oturabildim adamsın. artık çalışma süresini arttırmada

Agalar yks ye 4 ay kaldı. Lti kalktı sosyal kısımda da kalkan kısımlar var. Eylülde dershaneye başlamıştım ama adam gibi çalışmadım. Neredeyse hiç. Tyt en yüksek yaptığım net paraf denemesi 53 net. En son girdigim iceberg zor sınavından 40 yaptım. 2 aya yakın süredir ne denemeye giriyorum ne ders çalışıyorum. Tekrardan başlayayım dedim o gün 10 saatten fazla sıkılmadan çalıştım. Akşam matematiğin ilacı en kolay denemesi çözdüm 9 10 tane anca yapabildim. Sonra dedim yeter çalışmıyorum. 1 hafta sonra dayanamadım tekrar başladım 3 gün çalıştım deprem oldu kaybettiğim insanlar oldu. 5 gün hiçbir şey yapamadım şuan tekrar baslıyorum. Hedefim Hacettepe PDR 30-40k arası bir sıralama. Gelir mi sizce? Şu 2 gündür 10 saatin altına düşmüyorum. Whywouldnt programını kullanıyorum. SİZİN HİÇ 4 AY ÇALIŞIP İYİ SONUÇ ELDE EDEN BİR TANİDİGİNİZ VAR MI?
hacettepe gelme kanka bosver

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
mustafaKamalak
Ne yapım knk o zaman şişeye mi oturayım çalışmayayım mi ne önerirsin?

Ne yapıp *** ne yapim böyle yazınca ne oluyor ***** koyim aklinizca rakip mi eliyonuz *** bu kadar mı hırstan kudurmussunuz ***

onlar zaten ayt konusu direkt dal sen fonksiyon polinoma. bu arada kanal önerin için eyvallah 15 dk bile dersin başına oturamıyordum dikkatim dağılıyordu bugün ilk defa oturabildim adamsın. artık çalışma süresini arttırmada
Knk senin netler nasıl ?

Rulep

80+ Gold
Ne yapım knk o zaman şişeye mi oturayım çalışmayayım mi ne önerirsin?

Ne yapıp *** ne yapim böyle yazınca ne oluyor ***** koyim aklinizca rakip mi eliyonuz *** bu kadar mı hırstan kudurmussunuz ***

Knk senin netler nasıl ?
ben hacettepede okuyorum dostum zaten ne anlatıyon

ben hacettepede okuyorum dostum zaten ne anlatıyon
icerden tavsiyeydi...

Top Bottom