Neler Yeni

Yks 4 ayda Hacettepe PDR gelir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
mustafaKamalak
Beyler tyt 35 40 net arası mat 0 net 4 ayda matı 15 net yapabilir miyim ?

ayt sözelde 320 yapıyorum.
ea 170 civarı.
Knk iyi bir çalışmayla artabilir matematik 20 bile yaparsın. Hiç yapamıyorsan sadece 4 işlem biliyorsan antrenmanlarla matematikten baslayabilirsin. Çok basit bir kitap 15 20 günde bitir mümkünse daha kısa sürede. YouTube da ders videoları izle. Rahat çıkarsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler tyt 35 40 net arası mat 0 net 4 ayda matı 15 net yapabilir miyim ?

ayt sözelde 320 yapıyorum.
ea 170 civarı.
Hatta matematiğin ilacı daha iyi olur

Knk iyi bir çalışmayla artabilir matematik 20 bile yaparsın. Hiç yapamıyorsan sadece 4 işlem biliyorsan antrenmanlarla matematikten baslayabilirsin. Çok basit bir kitap 15 20 günde bitir mümkünse daha kısa sürede. YouTube da ders videoları izle. Rahat çıkarsın

Hatta matematiğin ilacı daha iyi olur
Matematiğin ilacı al bence

AsetilCoA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Taner Han
Arkadaşlar ben de üni yi bırakıp tekrar sınava hazırlanma kararı aldım önce annem ve babam boşandı daha sonra bize bakan yakınımız iflas etti(inşaat) neredeyse 3.5 aydır çalışmıyorum yataktan çıkacak halim yok ne yapabilirim çevremde pek kimsemde yok biraz motivasyona ihtiyacım var

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
mustafaKamalak
Arkadaşlar ben de üni yi bırakıp tekrar sınava hazırlanma kararı aldım önce annem ve babam boşandı daha sonra bize bakan yakınımız iflas etti(inşaat) neredeyse 3.5 aydır çalışmıyorum yataktan çıkacak halim yok ne yapabilirim çevremde pek kimsemde yok biraz motivasyona ihtiyacım var
Hangi ünideydin knk

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,150
Üyeler
154,188
Son üye
ferhat3141
Top Bottom