Neler Yeni

YKS Çift Oturum Ücreti Hakkında Düşünceniz Nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Burak
Cümleten iyi akşamlar dilerim herkese. Bugün YKS'ye başvuru yapayım dedim ve çok şaşırdım. Tek oturum ücreti 295 TL olmuş, buda demek oluyor ki tyt + ayt desen 1 kişinin yks başvuru ücreti neredeyse 600 TL.

Daha yeni 3 arkadaş kayıt yaptık ve 1800 TL gitti. Sanırsınız içimizden can gitti. Biraz baktım önceki seneden bu yana %165 bir artış varmış. Siz ne düşünüyorsunuz amacım sohbet muhabbet.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
öğrenci için yüksek denilebilir ama genel bakınca bir oturum 300tl normal artık. gecen sene antrenör temel eğitim sınavına girdim ilk kayıt 750tl di 5 ders 100 soru sadce

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öğrenci için yüksek denilebilir ama genel bakınca bir oturum 300tl normal artık. gecen sene antrenör temel eğitim sınavına girdim ilk kayıt 750tl di 5 ders 100 soru sadce

hacı 600 TL bir öğrenci için tabi pahalı

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
hayatınızda 1 ya da 2 kere veriyorsunuz büyütülecek bişey değil bence

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Cümleten iyi akşamlar dilerim herkese. Bugün YKS'ye başvuru yapayım dedim ve çok şaşırdım. Tek oturum ücreti 295 TL olmuş, buda demek oluyor ki tyt + ayt desen 1 kişinin yks başvuru ücreti neredeyse 600 TL.

Daha yeni 3 arkadaş kayıt yaptık ve 1800 TL gitti. Sanırsınız içimizden can gitti. Biraz baktım önceki seneden bu yana %165 bir artış varmış. Siz ne düşünüyorsunuz amacım sohbet muhabbet.
O sınavdan iyi bir net yapmak için "en ucuz çalışma yollarını seçsen bile" bu çalışma sürecinde 5 bin liradan az harcamıyorsun zaten. Sınava girerken de 600TL vermek çoğu kişi için zor olmamalı bence. Hem milletin öylesine girmemesi için iyi bir caydırıcılık hem de sınavın 300TL lik bir oturumunda verdikleri kırtasiye seti bile zaten 100TL yani istedikleri para anormal değil 😀

bwNN

80+ Silver
Valla 600 TL neyse ödenir ama bu sinav icin alinan kitap ve denemeler kac bin TL tutmuştur Allah bilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

O sınavdan iyi bir net yapmak için "en ucuz çalışma yollarını seçsen bile" bu çalışma sürecinde 5 bin liradan az harcamıyorsun zaten. Sınava girerken de 600TL vermek çoğu kişi için zor olmamalı bence. Hem milletin öylesine girmemesi için iyi bir caydırıcılık hem de sınavın 300TL lik bir oturumunda verdikleri kırtasiye seti bile zaten 100TL yani istedikleri para anormal değil 😀
2 miydi 3 muydu kurşun kalem 1 silgi 2 3 şeker 100 TL mi? Sınav ücreti pahali olmasina pahali ama masrafi da coktur kagit bedeli , öğretmenler icin ekstra ucret , polisler için ekstra ucret derken normale biniyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
siyasi görüşünü bile yorumladım kardeş haklısın :D
Valla 600 TL neyse ödenir ama bu sinav icin alinan kitap ve denemeler kac bin TL tutmuştur Allah bilir

2 miydi 3 muydu kurşun kalem 1 silgi 2 3 şeker 100 TL mi? Sınav ücreti pahali olmasina pahali ama masrafi da coktur kagit bedeli , öğretmenler icin ekstra ucret , polisler için ekstra ucret derken normale biniyor
dershaneye 90 koleje 150 bunlar sadece eğitim

sırf geçen sene 1.5 milyar toplanıldı bu sene fiyatlar %165 zamlandı ve giren öğrenci sayısı %40 a yakın artacak tahminen gelecek parayı sen düşün sence bunlar pay olarak verilse bu para biter mi :D

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Verdikleri kırtasiye ürünleri kaliteli. Onlara maliyeti toplu olduğu için daha ucuzdur büyük ihtimalle ama biz almaya kalksak 100TL tutar.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
70 liraya girmiştim vay be

bwNN

80+ Silver
siyasi görüşünü bile yorumladım kardeş haklısın :D

dershaneye 90 koleje 150 bunlar sadece eğitim

sırf geçen sene 1.5 milyar toplanıldı bu sene fiyatlar %165 zamlandı ve giren öğrenci sayısı %40 a yakın artacak tahminen gelecek parayı sen düşün sence bunlar pay olarak verilse bu para biter mi :D
Valla hocam diyecek bir şeyim yok ya ne yapalim mecbur ödüyoruz

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Can Geri
umarım 2k olur da herkes girmez .gelen geçen üniye gitmemeli (çobanları elemeye çalııyorum.)

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Profildeki havalı abimiz sensen eğer elindekilerin tanesine 60 lira para verip geleceğin için bir sınava 590TL veremiyorsan cidden yazık sana.

Top Bottom