Neler Yeni

YKS konusunda yardımcı olabilecek var mı?

DeathPit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Metehan Gelleci
Bi tık basit koçluk şeklinde sınav için yardımcı olabilecek olan var mı acaba kaynak önerisidir motive etmedir vb.

DeathPit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Metehan Gelleci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alanın ne ? bi de ne motivasyonu la hayatın boyunca motivasyonla mı yaşayacaksın ?
Sayısal alanındayım motivasyonsuzda hayat geçmez gibi geliyo bana ama doğrudur katılıyorum

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bi tık basit koçluk şeklinde sınav için yardımcı olabilecek olan var mı acaba kaynak önerisidir motive etmedir vb.
kaynak önerisi yaparım ama bana netlerini söylemen lazım veya bu dersim iyi bu dersim kötü diye gidip 10 net mat yaptıysan orijinalden başlanmaz direkt
motivasyonu ise sen kendine yapacaksın.

Mriguana

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Ali Efe TİCAN
gece 2de İnternete girip uykundan feragat etmek en büyük hatalarından birisi şu anda motivasyonunu kendin belirle kendi hayat koşullarını tam olarak ancak kendin bilebilirsin başka birisinin sözünün çok da bir anlamı yok eğer netlerin yükselmiyorsa farklı bir şeyler dene hep aynı şeyi yaparak aynı sonucu almayı beklemek de yanlış bir hareket

Top Bottom