Neler Yeni

Yks sonucuma göre bölüm önerisi

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
bilgisayar programcılığını önerebilirim. dgs hazırlanıp 4 yıllığa da geçebilirsiniz veya kendinizi geliştirerek 2yıllıkla idare edebilirsiniz de. bende bu sene açık öğretim atatürk üni bilg programcılığını 2. üni olarak okumayı planlıyorum
Hocam peki bilgisayar programcılığı mı yoksa bilişim güvenliği teknolojisi mi önerirsiniz

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
mezuna kal bu puanla seçim yapma seçim yapıp seneye bir daha girmek istesen kırık obp olacak anca zarar emin ol bu puanla gideceğin yer parana ve en önemlisi zamanına yazık 4 yıl sonra gelip ağlama üni okudum (sözde üni) a101 de calısıyorum diye
Tercih yapmazsan OBP puanın düşmüyor diye biliyorum.

omer_34

80+ Silver
Hocam peki bilgisayar programcılığı mı yoksa bilişim güvenliği teknolojisi mi önerirsiniz
diğer bölüm hakkında bilgim yok malesef hocam ama bildiğim bir şey varsa kendinizi geliştirmezseniz iki bölüm de hiçbir işe yaramaz.

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Cihan Mert Karagöz
bu puan ile üniversiteye gitmeni tavsiye etmem vakit kaybı olur. Onun yerine herhangi bir mesleği direk ustasının yanında öğren. sanayi olur elektronikçiler olur. ilgi alanına göre

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
bu puan ile üniversiteye gitmeni tavsiye etmem vakit kaybı olur. Onun yerine herhangi bir mesleği direk ustasının yanında öğren. sanayi olur elektronikçiler olur. ilgi alanına göre
Benim puanım da tyt 300 sıralama 880 hocam ne önerirsiniz benim aklımdq bilişim güvenliği teknolojisi var
diğer bölüm hakkında bilgim yok malesef hocam ama bildiğim bir şey varsa kendinizi geliştirmezseniz iki bölüm de hiçbir işe yaramaz.
Hocam o 4 yıllık içinde geçerli değil mi yani ha 2 yıl ha 4 yıl yine iş bulma sıkıntı kendini ön plana çıkarmak gerekiyor.

omer_34

80+ Silver
Benim puanım da tyt 300 sıralama 880 hocam ne önerirsiniz benim aklımdq bilişim güvenliği teknolojisi var

Hocam o 4 yıllık içinde geçerli değil mi yani ha 2 yıl ha 4 yıl yine iş bulma sıkıntı kendini ön plana çıkarmak gerekiyor.
tabii ki ben genel demek istedim

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,585
İsim
Mert Metshi
issizlik garantisi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç