Neler Yeni

Yks tercih için yardım

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet
Selamlar yakın bir arkadaşım bu sene sınava girdi ve beraber bölüm bakıyoruz önerilerinizi bekliyorum

İş bulmakta olabildiğince elverişli olması en önemli kriter

Ea 400k
Sayısal 570k
Tyt 570k

@Harley Quinn❖

Ekler

• Screenshot_20220719-102347_Chrome.jpg
    Screenshot_20220719-102347_Chrome.jpg
    576.6 KB · Hit: 155
Son düzenleme:

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
570K ne olm hiç mi kitap açmadı arkadaşın

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İsletme olabilir.
atama olaylarından pek anlamıyorum puanına baktım tutuyor aslında atamaları nasıldır bir fikrin var mı

biraz baktımda geleceği yokmuş sanırım

Senyor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Arda Ayan
atama olaylarından pek anlamıyorum puanına baktım tutuyor aslında atamaları nasıldır bir fikrin var mı
Şunu soyliyim benim kuzenim okudu işletme 6 ay içinde iş buldu. İstanbul meydanda çalıştı sonra ordaki müdürü çok sevmiş müdür vialand a geçti yanına aldı orda çalıştı maasida güzeldi

Covid19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
co

biraz baktımda geleceği yokmuş sanırım
1-Puana bakmayacaksın sıralamaya bakıcaksın
2-Arkadaşınla beraber ösym kitapçığını açacaksınız hangi mesleğin okulunu okumak istiyorsanız kaç puan ise bakacaksınız ona göre yazacaksınız burada meslek önerin demekle olmaz sevebileceğiniz bir şey yapın seçtiğin bölümden mezun olunca nerelerde ne işlerde çalıştığına bakın.
3-Sıralamanızın 150-200k altından yazmaya başlayın kesin gitmem gerek diyorsanız 400-500k üstünüde yazabilirsiniz.

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2-Arkadaşınla beraber ösym kitapçığını açacaksınız hangi mesleğin okulunu okumak istiyorsanız kaç puan ise bakacaksınız ona göre yazacaksınız burada meslek önerin demekle olmaz sevebileceğiniz bir şey yapın seçtiğin bölümden mezun olunca nerelerde ne işlerde çalıştığına bakın.
3-Sıralamanızın 150-200k altından yazmaya başlayın kesin gitmem gerek diyorsanız 400-500k üstünüde yazabilirsiniz.
bakıyoruz zatende biraz fikir almak istedim, puana bakmıyorum sıralamaya bakıp tutuyor demiştim ama öyle yazmışım bi an dalgınlıkla pardon

aslında arkadaşım anestezi istiyor geçen sene 560k ile kapatmış bu sene sıralama ne olur sence

JSezar

80+ Silver
hocam ilk tercih önemli diyorlar.sıralaması düşük bir bölüm yazıp riske atmaya değer mi?

Covid19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
co
hocam ilk tercih önemli diyorlar.sıralaması düşük bir bölüm yazıp riske atmaya değer mi?
İlk tercihle son tercih diye bir şey yok hemen örnek veriyorum.

Sen 10.000 sıralama yaptın gittin 1. sıraya İTÜ mühendislik yazdın.
Ben 9.999 sıralama yaptım 15. sıraya İTÜ mühendislik yazdım.

Bu durumda benim sıralamam daha iyi olduğu için senden önce beni alıcaklar ki puanlarımız aynı bile olsa virgülden sonraki puana bakıyolar.Kısacası tercih sırası önem arz etmiyor diyebiliriz.He senin istediğin bir ünide bölümün tutuyodur direkt 1. sıraya yazarsın o ayrı ama benim tavsiyem örnek veriyorum sıralamanız 100k ise 20k altından yazmaya başlayın daha sonra 150klara hatta daha da garantinin garantisi olsun diyorsanız 200klara kadar yazın ama bu kadar çıkacağını sanmam bu sıralamalarda.

bakıyoruz zatende biraz fikir almak istedim, puana bakmıyorum sıralamaya bakıp tutuyor demiştim ama öyle yazmışım bi an dalgınlıkla pardon

aslında arkadaşım anestezi istiyor geçen sene 560k ile kapatmış bu sene sıralama ne olur sence
560k ile kapatmışsa girebilirsiniz sizin sıralamanız 570kydı.Gelme ihtimali var yazılabilir hatta 500klık bir sıralama bile yazılır bence çoğu insan bu sene çok yığılma olduğunu söylemiş ne olacağı belli olmaz kesin tutar ve ya tutmaz diyemem.

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet
560k ile kapatmışsa girebilirsiniz sizin sıralamanız 570kydı.Gelme ihtimali var yazılabilir hatta 500klık bir sıralama bile yazılır bence çoğu insan bu sene çok yığılma olduğunu söylemiş ne olacağı belli olmaz kesin tutar ve ya tutmaz diyemem.
inşallah arkadaşımın onca zorluktan sonra biraz rahatlığa erişmesini çok isterim

JSezar

80+ Silver
İlk tercihle son tercih diye bir şey yok hemen örnek veriyorum.

Sen 10.000 sıralama yaptın gittin 1. sıraya İTÜ mühendislik yazdın.
Ben 9.999 sıralama yaptım 15. sıraya İTÜ mühendislik yazdım.

Bu durumda benim sıralamam daha iyi olduğu için senden önce beni alıcaklar ki puanlarımız aynı bile olsa virgülden sonraki puana bakıyolar.Kısacası tercih sırası önem arz etmiyor diyebiliriz.He senin istediğin bir ünide bölümün tutuyodur direkt 1. sıraya yazarsın o ayrı ama benim tavsiyem örnek veriyorum sıralamanız 100k ise 20k altından yazmaya başlayın daha sonra 150klara hatta daha da garantinin garantisi olsun diyorsanız 200klara kadar yazın ama bu kadar çıkacağını sanmam bu sıralamalarda.

şimdi ben tmden 250 bin yaptım.aü ingilizce iktsat ve ege iktisat 230 binde.sizce yazmalı mıyım?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,839
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom