Neler Yeni

yks tercihlerde acıkta kalırsak sectiklerimiz gelmezse ne oluyor

Berkyozclk

80+ Bronze
Diyorum ki çekme sebebi zor olması değil tercihlerin teknoloji alanına yönelmesi yanlış yerden umut besliyorsun
Ayrıca ben 2024 zorluğu bekleniyordu demedim adam gibi okusan mesajları keşke :D
valla duvara anlatıyorum gibi hissediyorım bana diyosun ki 2021deki zorluk beklenmiyordu bu ne demek abi tabi ki beklenmicek nasıl bir boş cumle ayrıca 2021 de ne olduysa 2024te de benzeri olcak neyse ,git artık havlama kemiğim bitti sana verecek sus lütfen

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,137
İsim
Mehmet emre börekçi
valla duvara anlatıyorum gibi hissediyorım bana diyosun ki 2021deki zorluk beklenmiyordu bu ne demek abi tabi ki beklenmicek nasıl bir boş cumle ayrıca 2021 de ne olduysa 2024te de benzeri olcak neyse ,git artık havlama kemiğim bitti sana verecek sus lütfen
Bilader öyle demiyorum bak şimdi
'Diyorum ki çekme sebebi zor olması değil' bu sınav zor değil demek değil çekme sebebi farklı bir sebep demek o farklı sebep de insanların teknoloji alanındaki bölümlere yönelmesi

Berkyozclk

80+ Bronze
Bilader öyle demiyorum bak şimdi
'Diyorum ki çekme sebebi zor olması değil' bu sınav zor değil demek değil çekme sebebi farklı bir sebep demek o farklı sebep de insanların teknoloji alanındaki bölümlere yönelmesi
ya yazma git git artık

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,137
İsim
Mehmet emre börekçi

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru