Neler Yeni

YKS'ye ne Zaman Çalışmaya Başlanmalıyım?

zevnczz

80+
12.sınıf olacağım matematik ve türkçeden özel ders alacağım için TYT mat ve Türkçeyi özel derste bitireceğim özel dersler ağustos ortasında başlacak ortalama 1 ay boş durmak istemiyorum günde 20-30 paragraf ve problem çözmeyi planlıyorum bunun dışında ne yapabilirim?

Rulep

80+ Gold
hadi türkçeyi geçtim tyt matı nasıl bitireceksin özel derse her gün mü gideceksin daha ayt mat var

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Emirhan Erdem
30 paragraf yetmez daha çok çözmen lazım 80-100 civarı ama bir anda çözme tabiiki
problemde öyle

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
12.sınıf olacağım matematik ve türkçeden özel ders alacağım için TYT mat ve Türkçeyi özel derste bitireceğim özel dersler ağustos ortasında başlacak ortalama 1 ay boş durmak istemiyorum günde 20-30 paragraf ve problem çözmeyi planlıyorum bunun dışında ne yapabilirim?
Kitap okuman lazım okuma hızını vs. geliştirmen için ayrıca aşama aşama 20-30'dan başlayıp zamanla 50'ye hatta gerekirse 60 civarına kadar çıkarmanız gerek
Mesaj otomatik birleştirildi:

hadi türkçeyi geçtim tyt matı nasıl bitireceksin özel derse her gün mü gideceksin daha ayt mat var
Özel dersi her gün alması veya haftada en az 3-4 kere alması gerek ki bitsin ama mümkün değil gibi düşünüyorum bitmez demiyorum ama sıkı ve programlı çalışırsa biter

Rulep

80+ Gold
Özel dersi her gün alması veya haftada en az 3-4 kere alması gerek ki bitsin ama mümkün değil gibi düşünüyorum bitmez demiyorum ama sıkı ve programlı çalışırsa biter
ağustos ortasında başlayacakmış birde keyiflerine de düşkünler rakipleri çoktan başladı bile hem hafta da 3-4 gün özel ders iyi para

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Musa ÖZ
Bu sorunun cevabı yoktur. Ne kadar erken başlarsan o kadar iyi.

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Mehmet salih ay
abartmayın be tyt matın ahım şahım bir şeyi yok 60 günde bitirip test çözerek sürekli hazır olursa zaten yapar ki tyt mat asıl zor olan geometri ve problem ayt mat okul başlar başlamaz çalışsa halleder tyt türkçe ise 20 21 gün sürer ama her gün paragraf çözmeli ve kitap okumalı

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
ağustos ortasında başlayacakmış birde keyiflerine de düşkünler rakipleri çoktan başladı bile hem hafta da 3-4 gün özel ders iyi para
Evet başladılar hele hele dershaneye yazılanlar çalışmaya başlamak için dershane başlangıç gününü bekliyordur

abartmayın be tyt matın ahım şahım bir şeyi yok 60 günde bitirip test çözerek sürekli hazır olursa zaten yapar ki tyt mat asıl zor olan geometri ve problem ayt mat okul başlar başlamaz çalışsa halleder tyt türkçe ise 20 21 gün sürer ama her gün paragraf çözmeli ve kitap okumalı
Temeli varsa biter ama sıfırdan başlıyorsa zor 4 işlem hariç matematik bilmeyen birisi nereden başlamalı orasını bilmiyorum @Rulep

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Mehmet salih ay
Evet başladılar hele hele dershaneye yazılanlar çalışmaya başlamak için dershane başlangıç gününü bekliyordur

Temeli varsa biter ama sıfırdan başlıyorsa zor 4 işlem hariç matematik bilmeyen birisi nereden başlamalı orasını bilmiyorum @Rulep
hocam okulda gördüklerini az da olsa hatırlasa 20 25 net bırakır o dediğim şekilde çalışmayla

Rulep

80+ Gold
hocam okulda gördüklerini az da olsa hatırlasa 20 25 net bırakır o dediğim şekilde çalışmayla
az da olsa hatırlayan biri asla geosuz 20-25 net çıkaramaz öyle birisi 7-13 net çıkarabilir geosuz 20-25 neti problemleri halletmiş adam çıkarabilir yani temeli olmuş oluyor problem sonrası ayt ye yatırım

tyt mat anlatanlar hepsi en temelden alıyor öyle birisi bol bol soru çözmekten başka yapabileceği bir şey yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,315
Üyeler
145,157
Son üye
xUmt
Top Bottom