Neler Yeni

Yönetim Bilişim Sistemleri Mezunuyum Düşünenler İstediğini Sorabilir

Existentia

80+ Silver
2016-2021 Arası YBS Mezunuyum aklına takılan sorusu olan varsa yardımcı olmaya çalışırım

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,255
İsim
Evren avcı
derece yapsaydım orayı okumak isterdim hangi üniversiteden mezun oldunuz. özellikle Boğaziçi üniversitesinde orayı okumak isterdim.

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322

Existentia

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
derece yapsaydım orayı okumak isterdim hangi üniversiteden mezun oldunuz. özellikle Boğaziçi üniversitesinde orayı okumak isterdim.
İstediğim bölüm orası nasıl bir bölüm ?
Yeditepe Mezunuyum bu bölümün kafa karıştırıcı kısmı özellikle ben girerken her üniversitenin bambaşka bir YBS vizyonu vardı Boğaziçi teknik tarafa en azından ben okurken çok eğilmiyordu Yeditepe tam tersi baya ağırlık veriyordu şu an yazılımcı olarak çalışıyorum piyasa iyi kimse mühendis değilsin falan diye elemedi hatta görüşmelerde bölüm bile sormuyorlar bölüm arkadaşlarımın neredeyse hepsi çok farklı işler buldular o açıdan esnek bir bölüm diyebilirim

Existentia

80+ Silver
Merhaba bende ybs okuyorum kamuda atanma durumu nedir acaba yani biliyorum çok memurluk tarzı bir bölüm değil ama merak ediyorum bilgi çok bulamadım
Bakanlıkların hepsi bizim bölümden yazılımcı kabul ediyormuş yine de pek önermiyorum piyasadan az veriyorlar her gün ofise gidiyorsun ve giyim kuralları daha katı ama elbette girmek isterseniz gerekli kriterleri karşılıyorsunuz

emre_ç

80+
Bakanlıkların hepsi bizim bölümden yazılımcı kabul ediyormuş yine de pek önermiyorum piyasadan az veriyorlar her gün ofise gidiyorsun ve giyim kuralları daha katı ama elbette girmek isterseniz gerekli kriterleri karşılıyorsunuz
Çok teşekkür ediyorum hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Ahmet
önü açık mı
tam olarak ne iş yapar YBS yazılımcılıkla arasındaki fark ne

Existentia

80+ Silver
önü açık mı
tam olarak ne iş yapar YBS yazılımcılıkla arasındaki fark ne
Bilgisayar mühendisliği veya yazılım mühendisliği ile YBS arasındaki farkı soruyorsanız, YBS mühendislik kadar teknik dersler içermiyor; bunun yerine business ile ilgili dersler alıyorsunuz. Ancak YBS ile yazılımcılık arasında bir fark yok YBS bölüm iken yazılımcılık bir meslek

Top Bottom