Neler Yeni

Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü hakkında

CemSultan01

80+ Bronze
Ahahaha çağır çağır. Bölüm hakkında böyle bilgilendirebilirse dersler hakkında kendi fikirlerini çok iyi olur müsaitse🙃
Valla öğrenci evinde kalıyor. :) Ben yardımcı olim fln sjhsjajahaahja

CemSultan01

80+ Bronze
Sen nasıl yardımcı olacaksın bölümü okuyan o
We live in the age of technology
Abla bide Şadi evren hoca var. YouTubeda fln bakabilirsin. Bi ara gamejamde görmüştüm. İlk tanıştığım yazılımcı abidir kendisi.

CemSultan01

80+ Bronze
Teşekkür ederimmm
3 m mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba, ben önlisans lojistik mezunuyum. dgs sınavı ile yönetim bilişim sistemlerine geçmeyi düşünüyorum. İnternette çok karışık bilgiler var. Okuyan varsa veya bu bölümden mezun olan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz. Teşekkür ederim.
Abla hamgi üni bu arada?

@Araba niye sinirli attın.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Zeynep koçak
Abla yapma yanariz. Xd. En son bana 3 m ile mesaj atan aklıma geldi. Yanlış anlama yani. Abla profil foton gitti xd ahahajajahahajja

Abla hamgi üni bu arada?

@Araba niye sinirli attın.
Ktü

JSezar

80+ Silver
Ybs işletme ile bilgisayar programcılıgının karışımı gibi düşünebilirsin.lojistikten ybsye geçiş oluyorsa bile ders saydırabileceğini sanmıyorum çünkü lojistil ybs ile çok alakasız.muhtemelen geçersen 1.sınıftan başlarsın.

The Batman

80+ Silver
Seneye YBS bölümünü okumak istiyorum da ufak tefek sorularım mevcut.

Bölümü okumak kolay mı?
Direkt olarak yazılım mı öğretiyorlar yoksa farklı şeyler de mevcut mu?
Mezunsanız iş bulabildiniz mi? Bulduysanız kaç ayda buldunuz?
YBS için İngilizce eğitim şart mı yoksa Türkçe olarak da görülen bir eğitim bize yeterli midir?
Daha çok hangi alanlarda iş yapıyor bu bölüm?
YBS okurken iyi bir bilgisayar şart mıdır?

Cevaplarsanız sevinirim. :)
biraz karma egitim var ama bilgisayarda hiç hafife alınacak dersler degil çalışmazsan zorlanırsın yani 2 yıllık moda tasarım gibi kolay degil
yazılım dışında işletme iş hayatı klasik matematik edebiyat gibi dersler var ingilizce v.b
bilgisayar dili %100 ingilizce onun dışında akademik ingilizce dersleri görüceksiniz ingilizce seviyesi iyise işiniz kolay
benim okul ile işim bittigi zamanlar pandemi çıktı 2020 o yüzden pek bir şey diyemiycem iş bulma sizin kendinizi geliştirmenize baglı
işletme v.b oldugu için birçok alanda işe girmek mümkün ama ben yazılım üzerine yogunlaşıp yazılım bölümlerini tercih ederdim
iyi bir bilgisayar duruma baglı öyle 20k 30k seviyesinde bir şey olmasına gerek yok şuan bölümden bagımsız her üniversite ögrencisine bence bir bilgisayar şart

Aa cok güzell. Alttan kaç dersinizi saymadılar. Bölümün içeriği ile ilgili bilgi verebilir misin mesela neler yapıyorsunuz geleceği olan bir bölüm mü genel olarak bahşeder misin ve hangi ünide okuyosun

Abini çağır 🤣🤣
benim tüm dersleri saydılar yazılım mühendisligi kadar agır bilgisayar yok ama bilgisayar mühendisligine yakın bilgisayar işleniyor gelecegin meslegi olayı bence yanlış ben bilgisayar okurken bilgisayar gelecegin meslegi diyorlardı şimdi türkiyenin durumu belli kendinizi geliştirmenize baglı kodlama veri tabanı işletme iş hayatı ingilizce edebiyat matematik gibi karma bir egitim var

Son düzenleme:
Top Bottom