Neler Yeni

Yönetim bilişim sistemleri(YBS) Okunur mu ?

Theoden

80+
Merhaba arkadaşlar ben Yazılımı ve bilgisayarı çok seviyorum ama mühendisliği hiç sevmiyorum aynı zamanda teknoloji seviyorum bu yüzden Yönetim bilişim sistemleri(YBS) Düşünüyorum 2 tane sorum var
1-sizce Okunur mu?
2-üniversite çok önemli mi 4 yıllık üniversite hayatımda 2 dil + yazılım alanında geliştirmeyi düşünüyorum genede üniversite önemli mi ?
3- iş imkanları nasıl
@pickpocket

Son düzenleme:

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,880
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
2 yıl bilgisaya programcılığı okuyup DGS ile 4 yilliga geçiş yaptım. Yönetim bilisim sistemlerine yani. 2 yılda açıktan onu okuyarak 4 yıllığı bitirmiş oldum.
Boş durmaktansa tabii ki de 4 yıllık olarak bitirmek daha iyi bence. Şuan KPSS hazırlanıyorum, iş imkanı açısından sen kendini ne kadar gelistirdiysen o kadar kolay iş bulursun.
Kendini geliştirmediysen benim gibi KPSS hazırlanıp memur olmaya bakarsın anca.

Theoden

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 yıl bilgisaya programcılığı okuyup DGS ile 4 yilliga geçiş yaptım. Yönetim bilisim sistemlerine yani. 2 yılda açıktan onu okuyarak 4 yıllığı bitirmiş oldum.
Boş durmaktansa tabii ki de 4 yıllık olarak bitirmek daha iyi bence. Şuan KPSS hazırlanıyorum, iş imkanı açısından sen kendini ne kadar gelistirdiysen o kadar kolay iş bulursun.
Kendini geliştirmediysen benim gibi KPSS hazırlanıp memur olmaya bakarsın anca.
abi benden yaşça büyüksün tecrübesin seni dediklerin önemli çok teşekkür ederim peki şöyle olsa türkiyede normal bir üniversite gitsem ama bu 4 yılda ingilizce + almance ve yazılım öğrenirsem iş bulma şanşım var mı yazılım yada IT gibi yerlerde? saygılar abim

The Batman

80+ Silver
İlk 2 sene zaten bilgisayar programcılığı ile ayni sayilir eger kendin secerek girdiysen güzel ama bölümde programlama bilmen gerekicek

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,880
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
Steam
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
abi benden yaşça büyüksün tecrübesin seni dediklerin önemli çok teşekkür ederim peki şöyle olsa türkiyede normal bir üniversite gitsem ama bu 4 yılda ingilizce + almance ve yazılım öğrenirsem iş bulma şanşım var mı yazılım yada IT gibi yerlerde? saygılar abim
İngilizce öğren , Almanca ekstrasi olur. İstersen öğren yine. Sen işinde iyi olduktan sonra iş bulma sansin tabikide kolay olur.
Yazılım önü açık bir iştir, sen kendini geliştirmeye odaklan 👌

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,785
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM

Theoden

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İngilizce öğren , Almanca ekstrasi olur. İstersen öğren yine. Sen işinde iyi olduktan sonra iş bulma sansin tabikide kolay olur.
Yazılım önü açık bir iştir, sen kendini geliştirmeye odaklan 👌
Teşekkür ederim sınava 2.5 ay var kendimi eve kapatıp full ders çalışacağım kazandıktan sonrada almanca+ingilizce ve yazılım öğrenip IT uzmanı yada yazılımcı olarak yurtdışında çalışmak istiyorum dediklerin için teşekküre ederim bu bölümü seçme sebebim yazılım seviyorum ama mühendislik dersleri çok ağır ve mühendislik sevmiyorum ama bu bölüm tam bana göre yazılım + işletme karışımı

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,880
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
Steam
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Teşekkür ederim sınava 2.5 ay var kendimi eve kapatıp full ders çalışacağım kazandıktan sonrada almanca+ingilizce ve yazılım öğrenip IT uzmanı yada yazılımcı olarak yurtdışında çalışmak istiyorum dediklerin için teşekküre ederim bu bölümü seçme sebebim yazılım seviyorum ama mühendislik dersleri çok ağır ve mühendislik sevmiyorum ama bu bölüm tam bana göre yazılım + işletme karışımı
Başarılar dilerim. 🌹

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
Başarılar dilerim. 🌹
Merhaba konuyu hortlattım ama tercihlerde son saatler benimde kafam karıştı sizce ilahiyat mı okumalıyım yoksa maliye gibi iibf bölümlerinden birine mi gitmeliyim? E kpss ye girme durumum var o yüzden memurluk için acaba o daha mı iyi olur?

Top Bottom