Neler Yeni

Youtube banneri telefonda boyutu çok kötü.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Birisi için banner yaptım ama bilgisayarda tam uyuyor güzel telefonda sadece ortası gözüküyor çok kötü nasıl telefona uygun şekilde ayarlanabilir?

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Birisi için banner yaptım ama bilgisayarda tam uyuyor güzel telefonda sadece ortası gözüküyor çok kötü nasıl telefona uygun şekilde ayarlanabilir?
Onu viewport a göre ayarlaman gerekiyor. Viewport konusu için çok bakmadım ama şöyle bir video buldum. Büyük ihtimalle bakınca anlayacaksındır.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onu viewport a göre ayarlaman gerekiyor. Viewport konusu için çok bakmadım ama şöyle bir video buldum. Büyük ihtimalle bakınca anlayacaksındır.
Gene anlamadım ki çünkü hepsine ayrı ayrı koyamıyorsun mesela gidip düşük boyuta fotoğraf koyim telefon için bu sefer bilgisayarda uyumsuz olucak tam terside olmuyor kafam yandı.

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Gene anlamadım ki çünkü hepsine ayrı ayrı koyamıyorsun mesela gidip düşük boyuta fotoğraf koyim telefon için bu sefer bilgisayarda uyumsuz olucak tam terside olmuyor kafam yandı.
İşte zaten ayrı ayrı koymayacaksın. Yaptığın görseli viewportlara göre kontrol edeceksin, duruma göre düzenleyip değiştireceksin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,597
Üyeler
147,173
Son üye
yaramı lightu
Top Bottom