Neler Yeni

YouTube kanalım son 2 videodur çok kötü

STREA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe Kaplan
Herkese selam YouTube kanalım 1K - 500 - 300 izlenmeleri olan ve bunu sürekli olarak sürdüren bir kanalım var ama nedense son 2 videodur videolarım izlenmiyor videoyu bırak Shorts'lar dahi 0 görüntülenmede kalıyor kanala baktım ihtar vs yok acaba spamamı düştü bilmiyorum ne yapmam lazım.

Abone sayım - 708.

Kanal ismim - STREA GAMING
Screenshot_20231211-095017.png

Siaus

80+
Herkese selam YouTube kanalım 1K - 500 - 300 izlenmeleri olan ve bunu sürekli olarak sürdüren bir kanalım var ama nedense son 2 videodur videolarım izlenmiyor videoyu bırak Shorts'lar dahi 0 görüntülenmede kalıyor kanala baktım ihtar vs yok acaba spamamı düştü bilmiyorum ne yapmam lazım.

Abone sayım - 708.

Kanal ismim - STREA GAMINGAlıntıyı görüntüle
kanalına baktım abone oldum. Popüler videolara baktığımda ingilizce içeriklerin öne çıkıyor acaba o tarzda videolara mı devam etsen ana sayfalarda görülme şansı artabilir.

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Çağrı menekşe
düzenini bozmak istemem fakat kapak fotoğrafların hep aynı ve halihazırda çok video çekilen konular üzerinden yürümüşsün oyun önerilerini çok fazla kanal yapıyor daha farklı şeylere yönelsen bence daha fazla izlenir şahsi düşüncem

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,125
İsim
Sinan Aba

Abone sayım - 708.

Kanal ismim - STREA GAMINGAlıntıyı görüntüle
Kapak fotoğraflarını değiştirmen lazım. 10 yıllık video gibi hepsi.

STREA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanalına baktım abone oldum. Popüler videolara baktığımda ingilizce içeriklerin öne çıkıyor acaba o tarzda videolara mı devam etsen ana sayfalarda görülme şansı artabilir.
Ya mesela 1k izlenen videom var aynı konulu yenş attığım video 8 izleniyor etiket aynı her şey aynı sadece içerik farklı farklı oyunlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

düzenini bozmak istemem fakat kapak fotoğrafların hep aynı ve halihazırda çok video çekilen konular üzerinden yürümüşsün oyun önerilerini çok fazla kanal yapıyor daha farklı şeylere yönelsen bence daha fazla izlenir şahsi düşüncem
Mesela ne gibi şeyler yapabilirim

Kapak fotoğraflarını değiştirmen lazım. 10 yıllık video gibi hepsi.
Ya şöyle söylim adobe photoshop kullanıyorum yeni yeni başladım açıkçası nasıl iyi yapacağımıda bilmiyorum

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Çağrı menekşe
Ya mesela 1k izlenen videom var aynı konulu yenş attığım video 8 izleniyor etiket aynı her şey aynı sadece içerik farklı farklı oyunlar

Mesela ne gibi şeyler yapabilirim

Ya şöyle söylim adobe photoshop kullanıyorum yeni yeni başladım açıkçası nasıl iyi yapacağımıda bilmiyorum
bu içeriğin çok geleceği de yok oyunlar azaldıkca başka bir şey bulman gerekecek şuan aklıma gelmiyor ama farklı daha yeni birşeyler denesen daha iyi olur gibi

STREA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu içeriğin çok geleceği de yok oyunlar azaldıkca başka bir şey bulman gerekecek şuan aklıma gelmiyor ama farklı daha yeni birşeyler denesen daha iyi olur gibi
Evet orası doğru galiba güncel oyun dünyasından konuları çeksem iyi olurmu acaba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,874
Üyeler
147,029
Son üye
tancu
Top Bottom