Neler Yeni

youtube kasıyor sebebi ne olabilir

zytnox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
bartu efe öztürk
chrome kullanıyordum sonra buradaki bir konudan görüp tarayıcı değiştirmeye karar verdim ama yine de youtube veya diğer sitelerde kasma var opera gx kullanıyorum ama bazen arama çubuğuna bişey yazarken bile donuyor sebebi ne olabilir ?

Noxyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Deniz TAŞKIN
addblock reklam engelleyici kullananları bilerek yavaşlatıyor youtube kapat düzeldiğini görürsün

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,117
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
chrome kullanıyordum sonra buradaki bir konudan görüp tarayıcı değiştirmeye karar verdim ama yine de youtube veya diğer sitelerde kasma var opera gx kullanıyorum ama bazen arama çubuğuna bişey yazarken bile donuyor sebebi ne olabilir ?
Aynısı banada oluyor , bazen ekranda bozulmalar oluyor siyah beyaz kareler falan geliyor ekrana kasıyor ekran çoğu zaman , diğer tarayıcılarda sorun yaşamıyorum sadece operada yaşıyorum aynı durumu. Çerezleri temizlemek dışında çözüm varsa yapacağım takipteyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende kapalı tüm adblockerlar ona rağmen bu sorunu yaşıyorum onunla bir alakası yok
addblock reklam engelleyici kullananları bilerek yavaşlatıyor youtube kapat düzeldiğini görürsün

zytnox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
bartu efe öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynısı banada oluyor , bazen ekranda bozulmalar oluyor siyah beyaz kareler falan geliyor ekrana kasıyor ekran çoğu zaman , diğer tarayıcılarda sorun yaşamıyorum sadece operada yaşıyorum aynı durumu. Çerezleri temizlemek dışında çözüm varsa yapacağım takipteyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende kapalı tüm adblockerlar ona rağmen bu sorunu yaşıyorum onunla bir alakası yok
bazen videoyu tam ekran yaparken vs de donuyor ekran küçük kalıyor sonra büyüyor falan anlayamadım tam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,306
Üyeler
149,883
Son üye
xavic
Top Bottom