Neler Yeni

Youtube Kasma ve Donma Sorunu (PC)

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Bilgisayar da youtube masaüstü uygulaması yüklü aşırı yavaş çalışıyor ve kasıyor aynı şekilde tarayıcıdan youtube'a girince de kasma ve donmalar oluyor internet hızım 50 megabit bu sorun sadece youtube da var twitch de falan sorun yok aynı sorun sizde de var mı?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ

MertGün

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mert Gün
Bilgisayar da youtube masaüstü uygulaması yüklü aşırı yavaş çalışıyor ve kasıyor aynı şekilde tarayıcıdan youtube'a girince de kasma ve donmalar oluyor internet hızım 50 megabit bu sorun sadece youtube da var twitch de falan sorun yok aynı sorun sizde de var mı?
R yanlış yazdim

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1000106280.jpg

Sorunun nedenini öğrendim youtube kasıtlı olarak böyle bir şey yapıyormuş ama ben youtube premium kullanıyorum buna rağmen youtube da yavaşlık sorunu yaşıyorum reklam engelleyicileri kaldırmak istemiyorum çünkü diğer sitelerde işime yarıyor youtube premium kullandığım halde reklam engelleyiciler yüzünden youtube'un yavaşlatılması saçmalık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,657
Üyeler
141,469
Son üye
Roiberic
Top Bottom