Neler Yeni

YouTube Vanced çalışmıyor

melo.

80+
Arkadaşlar son zamanlarda YouTube vanced'a hesabımı girince böyle yapmaya başladı, hesabı kaldırınca normal çalışıyor, çözümü varmıdır?

Ekler

• IMG_20230317_204214.jpg
    IMG_20230317_204214.jpg
    37 KB · Hit: 80

Bahadır07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Bahadır07
Aynısı başıma geldi farklı mail ile giriş yapınca düzeldi sildim sıfırdan kurdum yine aynı tek çözüm bu gibi duruyor yada revanced kullanıcaksın

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Brave Browser tarayıcısı da kullanabilirsiniz.
- Arka planda video oynatma imkanı var.
- Reklam yok . (Engelleyici var)
- Bildirim göremiyorsunuz. Bildirimler için masaüstü sürüme geçmeniz gerekiyor.
- Ekran kapalı iken de video oynatıyor.

Ziona

80+ Silver
Arkadaşlar son zamanlarda YouTube vanced'a hesabımı girince böyle yapmaya başladı, hesabı kaldırınca normal çalışıyor, çözümü varmıdır?
uzun zamandir vanced kullanilmiyordu benim telefonda, sanirim yavas yavas fixlemeye basladilar vancedleri.

melo.

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alakası yok hocam :) yıllardır bende kullanıyorum hala kullanıyorum sorun yok güncel APK dosyası var elimde drive vs yedekledim hala sorunsuz çalışıyor. En güncel versiyonu bendeki.
Vanced manager'dan kurdunuz dimi? Bende kullanıyordum sıkıntısız 1 hafta önceye kadar falan ama artık hata veriyor nedense, hesabı kapatınca yine normal çalışıyor

Vanced manager'dan kurdunuz dimi? Bende kullanıyordum sıkıntısız 1 hafta önceye kadar falan ama artık hata veriyor nedense, hesabı kapatınca yine normal çalışıyor
Onu kurmadan zaten uygulama açılmıyor + bende managerin en güncel versiyonu var şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım zamanında yasaklanmadan önce indirdim sitesinden yedekledim drive iyi mi? yapmışım diyorum çünkü site kapatıldı 😄

melo.

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onu kurmadan zaten uygulama açılmıyor + bende managerin en güncel versiyonu var şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım zamanında yasaklanmadan önce indirdim sitesinden yedekledim drive iyi mi? yapmışım diyorum çünkü site kapatıldı 😄
Halâ vanced sitesi var 1 tane, vanced manageri ordan indirebiliyoruz

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Bende de shortslar açılmıyor. Çık gir yapıyorum. Revancedin ne farkı var düzgün çalışıyorsa onu indirelim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
990,291
Üyeler
156,590
Son üye
dyingbreath