Neler Yeni

YouTube video yükleyince kalite çok düşük oluyor

karamel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Karamel
Merhabalar,ben PUBG mobile videosu atıyorum,ama video kalitesi cok düşüyor,vp9 codec fln hepsini yaptım ama yine düşük,pc actigimda kalite yüksek YouTube yükleyince düşük oluyor,hd islemesi fln bittmesine rağmen,obs (1280x1024) video alıyorum 1280x720p ciktisini aliyor ),PUBG de HDR da bile kalite kötü oluyor çözümü var mi ?

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Merhabalar,ben PUBG mobile videosu atıyorum,ama video kalitesi cok düşüyor,vp9 codec fln hepsini yaptım ama yine düşük,pc actigimda kalite yüksek YouTube yükleyince düşük oluyor,hd islemesi fln bittmesine rağmen,obs (1280x1024) video alıyorum 1280x720p ciktisini aliyor ),PUBG de HDR da bile kalite kötü oluyor çözümü var mi ?
Telefondan mı yüklüyorsunuz

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steam
Arshimet (şöyle iki kılıç tunan adam pp li/ sao anime)
Discord
arshimeth#5168
Tel den yükleyince internet hızına göre yapıyor. Pc den dene.

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Hayir pc
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pcden
Hocam o zaman sorun videoyu renderladıgınızda seçtiğiniz dosya türünde. İnternette bakın YouTube için video renderladıgınız programda hani türde kaydetmeniz gerektiği yazar.

karamel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Karamel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam o zaman sorun videoyu renderladıgınızda seçtiğiniz dosya türünde. İnternette bakın YouTube için video renderladıgınız programda hani türde kaydetmeniz gerektiği yazar.
H264,16mbit, yapıyorum yine düşük oluyor,bu sefer diyordum mbit yüksege cekiyim diyorum yine ayni

The Semih

80+ Silver
1080P ve altı çözünürlükde VP9 codec işe yaramaz.

karamel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Karamel
Kanka VP9 codec için Kanalın izlenmesi yüksek olması + 4K videolar atman gerekiyor. Çünkü Sıkıştırıyor videoları youtube
Knk onu biliyorum 4k atinca 4k da güzel gözüküyor ama 1080p seçince yine camur gibi

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Steam
Discord
arshimeth#5168

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Steam
Discord
arshimeth#5168
Bazlen 16 yapiyorm bazen 30 fln
30 veya 16 fazla. Youtube a atınca onu baya bi düşürüyor biliyorum. Bide attığınız videodaki baazı yerler de bitrait düşer. Yt de bedense böyle. Örn gta 5 de bir yarışta delikli borularda hızlı giderseniz videoda bit düşüyor. Haila neden böyle bilmiyorum.

Top Bottom