Neler Yeni

YT DE SLOWED REVERB VE SPEED UP PAYLAŞIYORUM PARA KAZANMA ENGELİNİ NASIL AÇARIM

Aoruss

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,891
İsim
Kagan
Youtube da slowed reverb ve speed phone ve türkçe şarkılar paylaşıyorum ama kanalım para kazanma engeli yedi nasıl engeli açarım

reklam olur mu bilmiom ama zaten şunda para kazanamıyorum o yüzden kanalım bu sorun nerde

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Youtube da slowed reverb ve speed phone ve türkçe şarkılar paylaşıyorum ama kanalım para kazanma engeli yedi nasıl engeli açarım

reklam olur mu bilmiom ama zaten şunda para kazanamıyorum o yüzden kanalım bu sorun nerde
hocam kanalın geçmişinde telif uyarısı falan var mı büyük ihtimalle sarı dolar yemişsinizdir ve youtube herşeyin istatistiğini gösteriyor zaten bi videonuza telif hakkı atılmış olabilir

Aoruss

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,891
İsim
Kagan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam kanalın geçmişinde telif uyarısı falan var mı büyük ihtimalle sarı dolar yemişsinizdir ve youtube herşeyin istatistiğini gösteriyor zaten bi videonuza telif hakkı atılmış olabilir
olan videoları silsem düzelir mi

aLoNeDarK33

80+ Bronze
olan videoları silsem düzelir mi
hocam size telif mi atılmış birileri tarafından ona bakmanız lağzım zaten ilgili video sarı dolar yemiş oluyor ve para kazandırmıyor o videoyu bulun zaten youtube gösteriyordu

Aoruss

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,891
İsim
Kagan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam size telif mi atılmış birileri tarafından ona bakmanız lağzım zaten ilgili video sarı dolar yemiş oluyor ve para kazandırmıyor o videoyu bulun zaten youtube gösteriyordu
hepsinde telif hakkı var ama kullanmama izin verilmiş kısıtlama yememişim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot 2024-02-10 at 13.01.21.png

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
bilemedim hocam normalde 1 video üzerinden ihtar yersiniz ama videoların kullanımına izin verilmiş zaten, başka birileri yardımcı olabilir heralde

Top Bottom