Neler Yeni

Yüz için tıraş makinesi önerisi

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Eren Çavdar
Arkadaşlar ben 17 yaşındayım yani öyle sakal bıyık çok çıkmıyor ama sert çıkan kısımlar var mesela çenemin altı sık ve sert, yanaklarıma doğru yeni yeni çıkmaya başladı. Yani boğaz çene arası normal sakal gibi çıkıyor benim. Babamın powertec tr-6500 makinesi var fakat hem ortak olmasın diye hem de çene altını falan tam kesemiyor gibi yani sıfıra yakın kesmesi lazım.

Bütçe olarak tam bir şey demeyeyim piyasadan çok haberim yok ama philips gibi kaliteli marka alayım uzun vadeli kullanayım istiyorum. Şöyle 300 tl falan olsa alırım daha pahalısını bilemiyorum bakmam lazım beğenirsem bütçeyi genişletirim.

(Bir de bende philipsin bodygroom 3000 serisi var yani vücuttaki diğer bölgeler için uygun olması benim için artı olmaz)

Harrison

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Enes karpınar
Powertech tr661

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,610
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Philips serisi ürünleri gayet güzeldir sakın jilet vurma çok fazla çıkar one blade çok iyi seçim olacaktır

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Eren Çavdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Philips serisi ürünleri gayet güzeldir sakın jilet vurma çok fazla çıkar one blade çok iyi seçim olacaktır
Yok jilet hiç vurmadım da bodygroom almak yerine keşke zamanında hepsi bi arada set alsaymışım. Birde 400 küsür para verdim. Ama aynı aletle hem yüz hem vücuttaki bazı yerleri kullanmakta saçma geliyor :D

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Fakir Ultracare Pro. Ben kendim kullanıyorum birkaç yıldır. Gayet güzel ve güçlü bir makine. Burun, sakal, vücut, normal uç ve biri büyük biri küçük olmak üzere iki adet de normal makine başlığı var. Ben 2 yıl önce uyguna almıştım ama şu an ne durumda fiyatı bilmiyorum.

Ama yüz için hem normal başlığı hem de sakala özel başlığı kullanabilirsiniz. Jilet gibi tertemiz alıyor.

Fiyatı bütçenizi biraz aşıyor ama bence hak ediyor.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Eren Çavdar
Fakir Ultracare Pro. Ben kendim kullanıyorum birkaç aydır. Gayet güzel ve güçlü bir makine. Burun, sakal, vücut, normal uç ve biri büyük biri küçük olmak üzere iki adet de normal makine başlığı var. Ben 2 yıl önce uyguna almıştım ama şu an ne durumda fiyatı bilmiyorum.

Ama yüz için hem normal başlığı hem de sakala özel başlığı kullanabilirsiniz. Jilet gibi tertemiz alıyor.
O kadar çeşite gerek yok hocam dediğim gibi vücut için almıştım bir kaç ay önce. Sadece sakal için alsam hem sadece yüz için kullanmış olurum aleti hem de daha uygun diğerlerine göre. @Kürşat Kütükçü hocamın dediği oneblade iyi fakat biraz fiyatı tuzlu geldi .d Bir de mesela ben bu babamda olan makinede numaralarını ayarlayabiliyorum ve favori kısımlarına 1.7 ile giriyorum ve bu sayede orada sırıtan çizgi gidiyor, bunda öyle bi şey mümkün olabilir mi? Dediğim şey tarak değil bu arada taraksız ayarlayabildiğin kısımdan bahsediyorum tarakla girecek sakal yok bende .d
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde her bıçak 4 aya kadar dayanıklı diyor .d Baya sıkıntılı ekonomik açıdan orası belli oldu. Belki bizim makine de o yüzden artık beni memnun etmiyor ama biz pandemiden beri kullanıyoruz

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,610
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
O kadar çeşite gerek yok hocam dediğim gibi vücut için almıştım bir kaç ay önce. Sadece sakal için alsam hem sadece yüz için kullanmış olurum aleti hem de daha uygun diğerlerine göre. @Kürşat Kütükçü hocamın dediği oneblade iyi fakat biraz fiyatı tuzlu geldi .d Bir de mesela ben bu babamda olan makinede numaralarını ayarlayabiliyorum ve favori kısımlarına 1.7 ile giriyorum ve bu sayede orada sırıtan çizgi gidiyor, bunda öyle bi şey mümkün olabilir mi? Dediğim şey tarak değil bu arada taraksız ayarlayabildiğin kısımdan bahsediyorum tarakla girecek sakal yok bende .d

Birde her bıçak 4 aya kadar dayanıklı diyor .d Baya sıkıntılı ekonomik açıdan orası belli oldu. Belki bizim makine de o yüzden artık beni memnun etmiyor ama biz pandemiden beri kullanıyoruz
Daha önce oneblade almıştım yüz için şimdi tüm vücut için de bu remington aldım bunda yüz içinde apartları var hepsi gayet güzel çalışıyor

Ekler

• IMG_20220515_162341.jpg
    IMG_20220515_162341.jpg
    2.1 MB · Hit: 65

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Eren Çavdar
Daha önce oneblade almıştım yüz için şimdi tüm vücut için de bu remington aldım bunda yüz içinde apartları var hepsi gayet güzel çalışıyor
Vallahi vücut işine daha da girmem 18 olunca baktım bu böyle olmayacak deyip lazere gidicem sonunda ömür boyu onunla uğraşmaktansa .d

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,610
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Vallahi vücut işine daha da girmem 18 olunca baktım bu böyle olmayacak deyip lazere gidicem sonunda ömür boyu onunla uğraşmaktansa .d
Bende gideceğim askerden geldikten sonra hem tüm vücut hemde yüz için

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Eren Çavdar
Bende gideceğim askerden geldikten sonra hem tüm vücut hemde yüz için
Yüz için derken sakaldan mı bahsediyosun yoksa kaş mı ? .d bi an garipsedim

onların fiyatından da emin değilim bi aylık maaşını basacaksın tüm vücut için büyük ihtimalle ama bence hem ekonomik açıdan hemde tamamen kurtulma açısından daha mantıklı

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,610
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yüz için derken sakaldan mı bahsediyosun yoksa kaş mı ? .d bi an garipsedim

onların fiyatından da emin değilim bi aylık maaşını basacaksın tüm vücut için büyük ihtimalle ama bence hem ekonomik açıdan hemde tamamen kurtulma açısından daha mantıklı
Tüm vücut 2500tl galiba olması lazım yüz 600 yüz derken sakalın üst kısmı alın yanak yanak altı vs buralar işte

ahenk'

80+ Silver
Ucuz yollu iyi bir şey arıyorsan Aprilla var A101'in markası olan.

Kaliteli ve cidden uzun süreli bir şey istiyorsan Braun veya Philips öneririm.

Şu an Aprilla kullanıyorum fena değil. Sakal bıyığın çok çok değilse iş görür

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
927,934
Üyeler
145,070
Son üye
tayfun80
Top Bottom