Neler Yeni

Öneri Yüzüklerin Efendisi Tarzında Film Önerileri

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Kafa dağıtmak için izleyeceğim film arıyorum yüzüklerin efendisi tarzında bir şey olsa güzel olur olmasa da önerdiginiz diğer filmlerde olabilir daha çok hayatta kalma vb. Şeylerden hoşlanıyorum

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,502
İsim
Oğuz Oğuz
Kafa dağıtmak için izleyeceğim film arıyorum yüzüklerin efendisi tarzında bir şey olsa güzel olur olmasa da önerdiginiz diğer filmlerde olabilir daha çok hayatta kalma vb. Şeylerden hoşlanıyorum
The Dark
Harry Potter

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
617
İsim
Ahmet Yıldırım
Harry Potter film miydi? (Filmmiş ama bir dizi kadar serisi var mış yinede öneriniz için teşekkürler hocam)
Harry potter çok güzeldir (özellikle son filmleri). Pek yüzüklerin efendisi tarzı değil ama. Yine o tarzda olmayan marvel filmlerini baştan sona izleyebilirsin izlemediysen.

Sebastian Szymanski

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Harry potter çok güzeldir (özellikle son filmleri). Pek yüzüklerin efendisi tarzı değil ama. Yine o tarzda olmayan marvel filmlerini baştan sona izleyebilirsin izlemediysen.
YKS çalışıyorum kafa dağıtmak için şimdi izleyeceğim uzun olmasa daha iyi olur

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,042
İsim
Oğuz
Harry Potter izlemediysen çok şey kaçırırsn. Ayrıca Hobbit serisine bakabilirsin Yüzüklerin Efendisiyle aynı evren.

Sebastian Szymanski

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayatta kalma konulu:
Hunger games
Maze runner
Divergent
Maze runner izledim diğerlerine bakacağım teşekkürler hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Harry Potter izlemediysen çok şey kaçırırsn. Ayrıca Hobbit serisine bakabilirsin Yüzüklerin Efendisiyle aynı evren.
Farkındayım Sınavdan sonra izlemenin keyfi bambaşka olacaktır o zamana saklıyorum hobbit serisini de izleyeceğim ama şu anlık kısa tek bölümlük arıyorum

Top Bottom