Neler Yeni

yüksek obb ile alan okuldan düşük obbli okula geçersem ne olabilir ?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
öncelikle merhaba geçen sene 9.sınıfa geçtim ve okulum bana 9km yani 1 saat uzaklıkta otobüs ile nefret ediyorum artık sabah giderken neyse akşam 6 gibi eve geliyorum kursum olduğu için işten çıkan imnsanlarokadar fazlaki kusucam yani midem falan felaket en sonunda içime ata ata bu böyle olmicak diyip ailemle konuştum ve onlar için sorun yok nasıl mutlu oluyorsan orayı tercih et diyorlar

ort şuan 82
ortaokul obb 92
9.sınıf 83 ve 88

ders anlaımda sorun yaşarmıyım sizce arkadaş ortamı önemli değil kimseye uymuyorum ben arkadaşlarım kaçıyor sigara içiyor internet kafeye gidiyor vs. ben evden okula okuldan eve dışarı bile 1.5 senedir çıkmadım arkadaşlarımla yani...

yürüme mesafesinde geçmek istediğim okul 500-600 m falan aldığı puan lar

2022
77.6773
2021
80.4428
2020
73.0716

hayattan soğudum yani 11 de yatsam sersem gibiyim okulda 2-3 derste mecburen yatıyorum ve odaklanma problemim oluşmaya başladı doğru düzgün dinleyemiyorum dersleri zaten ben çoğu dersi evde hallediyorum youtubedan izleyerek 10 da yatıp 6 da kalmak kim isteryani eve zaten 6 da geliyorum yemek cart curt 7 oluyor sinlenme diyorum 1 saat kaldı 2 saat ben o aralıkta ne yapayım sadece dersmi yani benimde oyun oynama hobilerimi yapma hakkım yokmu

şuan gittiğim okulun aldığı puan

2022
86.7119
2021
87.8894
2020
84.9034

ne yapmalıyım devammı nakil mi sizce ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Letrion @Gri Caner @OUHasan @MematiBaş🚬

@haktanugur3 @Kürşat Kütükçü seninde fikrini almak isterim abi.​

Son düzenleme:

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
12 de açığa geçmeyi düşünüyorum zaten 11 2.dönemde olabilir.1.5 yılda sanki 30 yaşına geldim o stresten yemin ederim

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Mirkan Çiçek
öncelikle merhaba geçen sene 9.sınıfa geçtim ve okulum bana 9km yani 1 saat uzaklıkta otobüs ile nefret ediyorum artık sabah giderken neyse akşam 6 gibi eve geliyorum kursum olduğu için işten çıkan imnsanlarokadar fazlaki kusucam yani midem falan felaket en sonunda içime ata ata bu böyle olmicak diyip ailemle konuştum ve onlar için sorun yok nasıl mutlu oluyorsan orayı tercih et diyorlar

ort şuan 82
ortaokul obb 92
9.sınıf 83 ve 88

ders anlaımda sorun yaşarmıyım sizce arkadaş ortamı önemli değil kimseye uymuyorum ben arkadaşlarım kaçıyor sigara içiyor internet kafeye gidiyor vs. ben evden okula okuldan eve dışarı bile 1.5 senedir çıkmadım arkadaşlarımla yani...

2022
77.6773
2021
80.4428
2020
73.0716

hayattan soğudum yani 11 de yatsam sersem gibiyim okulda 2-3 derste mecburen yatıyorum ve odaklanma problemim oluşmaya başladı doğru düzgün dinleyemiyorum dersleri zaten ben çoğu dersi evde hallediyorum youtubedan izleyerek 10 da yatıp 6 da kalmak kim isteryani eve zaten 6 da geliyorum yemek cart curt 7 oluyor sinlenme diyorum 1 saat kaldı 2 saat ben o aralıkta ne yapayım sadece dersmi yani benimde oyun oynama hobilerimi yapma hakkım yokmu

2022
86.7119
2021
87.8894
2020
84.9034

bence gitme yani sınırın 85 olsun cünkü farklılığı baya hissediliyor bende senin yaptığın gibi yaptım pismanımda oranın ortamıyla ilgilenmesende seninn ders dinlemeni etkliler

bence gitme yani sınırın 85 olsun cünkü farklılığı baya hissediliyor bende senin yaptığın gibi yaptım pismanımda oranın ortamıyla ilgilenmesende seninn ders dinlemeni etkliler
şunu farkettim bide bi okul 70-80 obp arası alıyorsa o okulun öğrencileri kendi gelişimini tamamlayamış ortaokul kafasında aptallar oluyor eski okulumda 50 kişiyle çıt çıkmadan ders dinlerken burda 20 kisiyle dinleyemiyoduk

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler

şunu farkettim bide bi okul 70-80 obp arası alıyorsa o okulun öğrencileri kendi gelişimini tamamlayamış ortaokul kafasında aptallar oluyor eski okulumda 50 kişiyle çıt çıkmadan ders dinlerken burda 20 kisiyle dinleyemiyoduk
bizim sınıf 40 kişi ve sınavları 50 den aşağı 20-25 kişinin 80 fln üstü alan 5-6 kişi abisi ablası boostlamış ortaokulda okul bitene kadar ya birine bulaşıyorlar ya sigara içiyorlar 60 la alan okuldan pek bi farkı yok hocalar dışında denebilir.

hocalara hiç bir şey demem fakat abi çok temel yani ben sadece ders dinleyerek girersem bu üni sımavına 750 bine falan girerim max yanidersin yarısı yoklama ve akıl vermeyle geçiyor zaten 20-25 dk sadece ders işliyoruz

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Mirkan Çiçek
bizim sınıf 40 kişi ve sınavları 50 den aşağı 20-25 kişinin 80 fln üstü alan 5-6 kişi abisi ablası boostlamış ortaokulda okul bitene kadar ya birine bulaşıyorlar ya sigara içiyorlar 60 la alan okuldan pek bi farkı yok hocalar dışında denebilir.
12 de açığa geciceksen denenebilir tabi

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Ailen servis tutmayı kabul ederse senin için çok büyük bir iyilik yaparlar. Benim okulla aramda yaklaşık 1 km mesafe var ona rağmen ailem servisle gönderiyor, gerek yok çok yakın yürüyeyim diyorum hayır servisle git kar kış var diyorlar. Eğer servis şansın yoksa kesinlikle nakil aldır çekilmez otobüsün çilesi.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Ailen servis tutmayı kabul ederse senin için çok büyük bir iyilik yaparlar. Benim okulla aramda yaklaşık 1 km mesafe var ona rağmen ailem servisle gönderiyor, gerek yok çok yakın yürüyeyim diyorum hayır servisle git kar kış var diyorlar. Eğer servis şansın yoksa kesinlikle nakil aldır çekilmez otobüsün çilesi.
9km hocam 1500 lira istiyorlardı geçen sene babam emekli maaşı alıyor sadece ve arada yövmiyeyle çalışıyor

benim tarafımdan sadece 2 kişi geliyor 1000 kişilik okuldan yani

Spektraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Muhammed Emin Ocak
Çoğu dersi evde halledebiliyorsan direkt açığa geç bence.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,547
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

ort şuan 82
ortaokul obb 92
9.sınıf 83 ve 88

2022
77.6773
2021
80.4428
2020
73.0716

2022
86.7119
2021
87.8894
2020
84.9034

@haktanugur3 @Kürşat Kütükçü seninde fikrini almak isterim abi.​

istanbul trafiği doğrudan giden bir araç olmaması 2 vesayet ile 3km yolu 1 saat 15 dakikada gidiyorum yol param aylık harcamamın büyük bir bölümünü oluşturuyor geçen sene aynı yerde oturan arkadaşımın dediği geliyor arkadaşımın dediği geliyor aklıma şu saçma karneyi almak için 20tl harcadım okula gelmem zarar demişti 11 oldum bende ailem izin verse açığa geçerdim

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
istanbul trafiği doğrudan giden bir araç olmaması 2 vesayet ile 3km yolu 1 saat 15 dakikada gidiyorum yol param aylık harcamamın büyük bir bölümünü oluşturuyor geçen sene aynı yerde oturan arkadaşımın dediği geliyor arkadaşımın dediği geliyor aklıma şu saçma karneyi almak için 20tl harcadım okula gelmem zarar demişti 11 oldum bende ailem izin verse açığa geçerdim
çok kötü gerçekten...

Top Bottom