Neler Yeni

yüksek obb ile alan okuldan düşük obbli okula geçersem ne olabilir ?

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
öncelikle merhaba geçen sene 9.sınıfa geçtim ve okulum bana 9km yani 1 saat uzaklıkta otobüs ile nefret ediyorum artık sabah giderken neyse akşam 6 gibi eve geliyorum kursum olduğu için işten çıkan imnsanlarokadar fazlaki kusucam yani midem falan felaket en sonunda içime ata ata bu böyle olmicak diyip ailemle konuştum ve onlar için sorun yok nasıl mutlu oluyorsan orayı tercih et diyorlar

ort şuan 82
ortaokul obb 92
9.sınıf 83 ve 88

ders anlaımda sorun yaşarmıyım sizce arkadaş ortamı önemli değil kimseye uymuyorum ben arkadaşlarım kaçıyor sigara içiyor internet kafeye gidiyor vs. ben evden okula okuldan eve dışarı bile 1.5 senedir çıkmadım arkadaşlarımla yani...

yürüme mesafesinde geçmek istediğim okul 500-600 m falan aldığı puan lar

2022
77.6773
2021
80.4428
2020
73.0716

hayattan soğudum yani 11 de yatsam sersem gibiyim okulda 2-3 derste mecburen yatıyorum ve odaklanma problemim oluşmaya başladı doğru düzgün dinleyemiyorum dersleri zaten ben çoğu dersi evde hallediyorum youtubedan izleyerek 10 da yatıp 6 da kalmak kim isteryani eve zaten 6 da geliyorum yemek cart curt 7 oluyor sinlenme diyorum 1 saat kaldı 2 saat ben o aralıkta ne yapayım sadece dersmi yani benimde oyun oynama hobilerimi yapma hakkım yokmu

şuan gittiğim okulun aldığı puan

2022
86.7119
2021
87.8894
2020
84.9034

ne yapmalıyım devammı nakil mi sizce ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Letrion @Gri Caner @OUHasan @MematiBaş🚬

@haktanugur3 @Kürşat Kütükçü seninde fikrini almak isterim abi.​

bosver gel biz ddr3 sistem toplayak

Saka saka dediğin şeylere katlanılmaz evine yakın olana git

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
samet
öncelikle merhaba geçen sene 9.sınıfa geçtim ve okulum bana 9km yani 1 saat uzaklıkta otobüs ile nefret ediyorum artık sabah giderken neyse akşam 6 gibi eve geliyorum kursum olduğu için işten çıkan imnsanlarokadar fazlaki kusucam yani midem falan felaket en sonunda içime ata ata bu böyle olmicak diyip ailemle konuştum ve onlar için sorun yok nasıl mutlu oluyorsan orayı tercih et diyorlar

ort şuan 82
ortaokul obb 92
9.sınıf 83 ve 88

ders anlaımda sorun yaşarmıyım sizce arkadaş ortamı önemli değil kimseye uymuyorum ben arkadaşlarım kaçıyor sigara içiyor internet kafeye gidiyor vs. ben evden okula okuldan eve dışarı bile 1.5 senedir çıkmadım arkadaşlarımla yani...

yürüme mesafesinde geçmek istediğim okul 500-600 m falan aldığı puan lar

2022
77.6773
2021
80.4428
2020
73.0716

hayattan soğudum yani 11 de yatsam sersem gibiyim okulda 2-3 derste mecburen yatıyorum ve odaklanma problemim oluşmaya başladı doğru düzgün dinleyemiyorum dersleri zaten ben çoğu dersi evde hallediyorum youtubedan izleyerek 10 da yatıp 6 da kalmak kim isteryani eve zaten 6 da geliyorum yemek cart curt 7 oluyor sinlenme diyorum 1 saat kaldı 2 saat ben o aralıkta ne yapayım sadece dersmi yani benimde oyun oynama hobilerimi yapma hakkım yokmu

şuan gittiğim okulun aldığı puan

2022
86.7119
2021
87.8894
2020
84.9034

ne yapmalıyım devammı nakil mi sizce ?

@Letrion @Gri Caner @OUHasan @MematiBaş🚬

@haktanugur3 @Kürşat Kütükçü seninde fikrini almak isterim abi.​

Bu kadar kafada büyütme dostum evinin yakınındaki okula geç ailen de sorun etmiyorsa. Bu şekilde üniversiteye hazırlanman çok zor olacak psikolojik olarak yoksa

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Bu kadar kafada büyütme dostum evinin yakınındaki okula geç ailen de sorun etmiyorsa. Bu şekilde üniversiteye hazırlanman çok zor olacak psikolojik olarak yoksa
arkadaşlarım mesela 5000 saati falan var tüm steamda baya film izlemişler vs bende böyle olmak istiyorum ve kıskanıyorum doğruyu söylemek gerekirse köle gibi eve gel ders çalış 10 da yat 5 yaşındaki çocuklşar gibi 6 da kalk hava karanlıkken kim ister yani.buraya gelirsem sıcak sıcak yemeğimi yiyebileceğim otobüsden kurtulacağım daha ne olsun yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
samet
arkadaşlarım mesela 5000 saati falan var tüm steamda baya film izlemişler vs bende böyle olmak istiyorum ve kıskanıyorum doğruyu söylemek gerekirse köle gibi eve gel ders çalış 10 da yat 5 yaşındaki çocuklşar gibi 6 da kalk hava karanlıkken kim ister yani.buraya gelirsem sıcak sıcak yemeğimi yiyebileceğim otobüsden kurtulacağım daha ne olsun yani
Evinin yakınındaki okul mantıklı duruyor fakat bu yüzden derslerini salma. Boş vaktin daha çok olur ama yine derslerini de çalış aynı şekil. Üniversiteye gelince anlayacaksın bu günlerin kıymetini ben de üniversitede bazen 1 saatlik ders için toplam 2 saat git gel yapıyorum

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Evinin yakınındaki okul mantıklı duruyor fakat bu yüzden derslerini salma. Boş vaktin daha çok olur ama yine derslerini de çalış aynı şekil
salmam ya o konuda dsiplinli olduğuma eminim sonuçta eve 3.30 gibi gelicem ve max 5 e kadar dinlenir hobilerimi yapar oyunumu oynaırm 2-3 saate dersimi yaparım yeterde artar bile bu vakir ve 7.30 gibi kalkacağım için erken uyuma derdimde yok ben şuan kitap vs bile okmuyor 1 yıldır doğru düzgün yani yat kalk matematik

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
samet
salmam ya o konuda dsiplinli olduğuma eminim sonuçta eve 3.30 gibi gelicem ve max 5 e kadar dinlenir hobilerimi yapar oyunumu oynaırm 2-3 saate dersimi yaparım yeterde artar bile bu vakir ve 7.30 gibi kalkacağım için erken uyuma derdimde yok ben şuan kitap vs bile okmuyor 1 yıldır doğru düzgün yani yat kalk matematik
O zaman geçmen iyi olur. Şuanki okulundan ders anlamında kötü ise bile eksiklerini youtube üzerinden tamamlama konusunda sıkıntın yok sanırım. Akıllı bir çocuğa benziyorsun halledersin diye düşünüyorum sosyal hayattan da komple kopmanı da tavsiye etmem dengeyi iyi kur sadece

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
O zaman geçmen iyi olur. Şuanki okulundan ders anlamında kötü ise bile eksiklerini youtube üzerinden tamamlama konusunda sıkıntın yok sanırım. Akıllı bir çocuğa benziyorsun halledersin diye düşünüyorum sosyal hayattan da komple kopmanı da tavsiye etmem dengeyi iyi kur sadece
Teşekkürler :peepokalp:

alperennN

80+ Silver
91 ortalamayla alıyor bizim okul her sene min 40 kişi geliyor bir sinifa labaratuvar lar vs hepsi kapanmış öğrenci fazlalığından 40 kişi var sınıfta hepsi konuşuyor kafa falan kalmadı bir seçim hakkı daha verseler ya meslek ya imam-hatip derdim
bence gitme yani sınırın 85 olsun cünkü farklılığı baya hissediliyor bende senin yaptığın gibi yaptım pismanımda oranın ortamıyla ilgilenmesende seninn ders dinlemeni etkliler

şunu farkettim bide bi okul 70-80 obp arası alıyorsa o okulun öğrencileri kendi gelişimini tamamlayamış ortaokul kafasında aptallar oluyor eski okulumda 50 kişiyle çıt çıkmadan ders dinlerken burda 20 kisiyle dinleyemiyoduk

91 ortalamayla alıyor bizim okul her sene min 40 kişi geliyor bir sinifa labaratuvar lar vs hepsi kapanmış öğrenci fazlalığından 40 kişi var sınıfta hepsi konuşuyor kafa falan kalmadı bir seçim hakkı daha verseler ya meslek ya imam-hatip derdim
Yane obp yüksek olunca öğrenciler süper duper ultra zeki falan olmuyor evin nereye yakınsa oraya git

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler

Yane obp yüksek olunca öğrenciler süper duper ultra zeki falan olmuyor evin nereye yakınsa oraya git
Bizim okulda böyle işte 40 kişi var bilgisayar laboratuarında anakartları duvara yapıştırmışlar tüplü beyaz pcler var sözde labaratuvar var giren çıkan yok ama süs diye duruyor öyle.

Sınıfın içindede tık tokçusundan tut kekosuna kekosundan tut dersi sabote edene her cinsten eleman var sözde 89 la alıyor (nakille girdim ben bu puandı en son.)

alperennN

80+ Silver
Bizim okulda böyle işte 40 kişi var bilgisayar laboratuarında anakartları duvara yapıştırmışlar tüplü beyaz pcler var sözde labaratuvar var giren çıkan yok ama süs diye duruyor öyle.

Sınıfın içindede tık tokçusundan tut kekosuna kekosundan tut dersi sabote edene her cinsten eleman var sözde 89 la alıyor (nakille girdim ben bu puandı en son.)
Puan işi boş iş bizim burda asma kesme muhabbetleri olmuyor bı kaç poposu kalkmış dışında da ortam pamuk gibi ortam el bebek gül vebek dersin ya işte o dersler kaynatani pick me si sigaracisi ana bacısı şikayetleri hiç bitmiyor sinifin fakat öyle bıçak tabanca cart curt muhabbeti olmuyor hiç şahit olmadım ama bu meslek ya da 10 kişi olduğu için imam hatip seçme olasılığımı değiştirmiyor imam hatip te aynı ama sırf şu 10-13 kişi için imam-hatip kuzenimin sınıf 13 kişi mis meslek daha iyi bana göre yaptık bır hata

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Arkadaşlar lgs 2022 390 %11 aldım şuanda bulunduğum okul en kötü %20 dilim almış bizim sınıfta bu çocuklar yani.Başka bir lise en kötü 389 ile almış benim buraya nakil aldırabilme olasılığım kaç ? Birde ne zaman nakil aldırabiliyoruz ?

Bursa nilüferde oturuyorum gittiğim okul hürriyette diğer okul görüklede uzak yani görüklede olan.

ahmetttt5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
ahmetttt
Okullarda boş yer olduğu yer olduğu sürece istediğin zaman nakil başvurusu yapabilirsin diye biliyorum

Okullarda boş yer olduğu yer olduğu sürece istediğin zaman nakil başvurusu yapabilirsin diye biliyorum
Nasi yazmışım böyle. Okullarda boş yer olduğu sürece nakil yapabilirsin diye biliyorum

Top Bottom