Neler Yeni

YURT DIŞI CİHAZ ALMAK MANTIKLI MI?

melidoas6

80+ Silver
Arkadaşlar Xiaomi redmi note 11 pro yada note 10 pro yu bir akrabam almayı düşünüyor bende araştırıyorum bütçe maks 5k. Öyle daha fazla çıkamazlar. Yurt dışı alıp imei artırmayı düşünüyorlar mantıklımı? İmei işleri nasıl oluyor bilen varsa bilgilendirirse mutlu olurum. Eğer orijinal cihaz önerirseniz bu fiyata ne önerirsiniz?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,457
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
İkizimde yd mi 11 lite var. yaklaşık 6-10 ayda bir gidip imei değiştirmeniz gerekiyor. Her imei attırırken cihaz resetleniyor bilginize.
Bunun harici bir şey yok.

Takahashi Ryosuke

80+ Bronze
hayır burda 1 kere kalıcı imei atılıyor 50tl ye elinde eski telefon varsa onunkini attır tuşlu vs kalıcı oluyor hatta bende yd redmi note 10s var gerekli uygulamalar ile kendim imei attım ve imei atılınca cihaz resetlenmiyor o tamamen atan kişinin metoduna bağlı
İkizimde yd mi 11 lite var. yaklaşık 6-10 ayda bir gidip imei değiştirmeniz gerekiyor. Her imei attırırken cihaz resetleniyor bilginize.

melidoas6

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu yeni kanundan dolayı mı böyle oldu? Her sene imei atmak gerekiyor yani?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır burda 1 kere kalıcı imei atılıyor 50tl ye elinde eski telefon varsa onunkini attır tuşlu vs kalıcı oluyor hatta bende yd redmi note 10s var gerekli uygulamalar ile kendim imei attım ve imei atılınca cihaz resetlenmiyor o tamamen atan kişinin metoduna bağlı
Yani imei attırken ne tür bir metod aramam gerekiyor tekrar uğraşmamak için

Takahashi Ryosuke

80+ Bronze
Bu yeni kanundan dolayı mı böyle oldu? Her sene imei atmak gerekiyor yani?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani imei attırken ne tür bir metod aramam gerekiyor tekrar uğraşmamak için
şöyle dostum yd telefona hat taktıktan sonra sana gün veriyor sms olarak gelicek zaten ve her ay başı hatırlatma yapıcak sana atıyorum 90 gün kaldı 30 gün kaldı diye eğer sen bu süre içinde atarsan imei herhangi bi resetleme durumu söz konusu değil ama bu süre geçtikten sonra resetleyip çözenler var resetlemeden çözenler var sana tavsiyem bu süre içinde attırman ve atan kişiye resetlemeden mi atıyor diye sorman

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,519
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Arkadaşlar Xiaomi redmi note 11 pro yada note 10 pro yu bir akrabam almayı düşünüyor bende araştırıyorum bütçe maks 5k. Öyle daha fazla çıkamazlar. Yurt dışı alıp imei artırmayı düşünüyorlar mantıklımı? İmei işleri nasıl oluyor bilen varsa bilgilendirirse mutlu olurum. Eğer orijinal cihaz önerirseniz bu fiyata ne önerirsiniz?
mantıklı

melidoas6

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şöyle dostum yd telefona hat taktıktan sonra sana gün veriyor sms olarak gelicek zaten ve her ay başı hatırlatma yapıcak sana atıyorum 90 gün kaldı 30 gün kaldı diye eğer sen bu süre içinde atarsan imei herhangi bi resetleme durumu söz konusu değil ama bu süre geçtikten sonra resetleyip çözenler var resetlemeden çözenler var sana tavsiyem bu süre içinde attırman ve atan kişiye resetlemeden mi atıyor diye sorman
Yani telefonu alıp hattı taktıktan sonra 90 gün içinde resetlemeden imei atan birine imei attırmak . İmei atılırken hat içinde olsa sorun vs olur mu?

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes
Ucuza geldiği için mantıklı olabilir ama zahmetiyle uğraşacaksanız. Garanti olayını bilmiyorum ama ufak tefek bir kaç şey dışında sorunsuz alırsınız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,690
Üyeler
156,653
Son üye
luther16
Top Bottom