Neler Yeni

Yurt Dışı İphone kapanırsa ne olur?

enessup

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Enes Hazar
Merhaba, kardeşim yurt dışı iPhone 11 almak istiyor fakat kapanma durumu var diye biliyorum bir zaman sonra.
Oldu da kapandı diyelim, tam olarak ne oluyor? Komple telefon kapanmıyordur herhalde değil mi?
Yalnızca SIM kart çalışmıyor diye tahmin ediyorum, kapandığında tablet gibi mi kullanılır? Evde Wi-Fi falan var ama arama yapılmıyor gibisinden.
Ayrıca duyduğum bilgilere göre kapandıktan 3 ay sonra geri açılıyormuş sanırım, tam bilgi sahibi değilim bilginiz ve varsa paylaşırsanız sevinirim.

şahin doğan

80+ Platinum
Dediğin gibi sadece aramalara, internete, SMS e kapanıyor. Kısacası sim iptal oluyor. Her yıl başından tekrar açılıyor.

serhattt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Serhat Gül
sadece sim kart çalıştıramıyor.
4 ay fiziki + 4 ay e-sim kullanır

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,917
İsim
kadir
Dediğin gibi sadece aramalara, internete, SMS e kapanıyor. Kısacası sim iptal oluyor. Her yıl başından tekrar açılıyor.
12yi verip çift fiziki 15 pro almayı düşünüyorum yd. 1 sene kullanır satarım mantıklı mı? 32'ye geliyor.
Şu elemanlar güvenilir diye biliyorum. Elden kapalı kutu bulamadım.

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Selçuk Han Zengin
12yi verip çift fiziki 15 pro almayı düşünüyorum yd. 1 sene kullanır satarım mantıklı mı? 32'ye geliyor.
çift fizikide e sim aktif değil yine 8 ay kullanabiliyorsun

serhattt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Serhat Gül
128 alma 32 normal fiyat

Hanaz

80+ Silver
Yada bunun yerine s23 veya s24 alabilirsin ???

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,917
İsim
kadir

enessup

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Enes Hazar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sadece sim kart çalıştıramıyor.
4 ay fiziki + 4 ay e-sim kullanır
Peki sizce uygun fiyatlı bulursak almaya değer mi?
"Güncel olarak kullandığım Xioami telefonu sim kartlı olarak taşırım yanımda, iphone'a internet açarım mobil veri gibi kullanırım dışarıda. Aramaları da xioamiden yaparım."
diyor kardeşim.

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,917
İsim
kadir

Hanaz

80+ Silver
s26 olsun yine almam. iPhone iyidir.
kamerası ve işletim sistemi lazım bana, androidleri beğenmiyorum.
SIWIISJWJJJSNNQWJQNNQJ
s24 ultranın kamerası iphoneden iyi
Ikisindende iyi olan honor magic pro 16 mı neydi zengine para ver 2ye katlasın fakire para ver iphone alsın

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
yalnızca simkart kullanıyor 4 ay 2. telefon gerekli fakat 2. telefon ahım şahım olmasa da olur tercihen eski iphone alınırsa (ucuza gelsin diye parmak izi bozuk 6, 6s) hücresel veri açıp ana telefonu bağlarsınız aramalar için de icloudu bağlayıp aramaları diğer telefona yansıtma tarzı bir özellik var onu açarsınız 2. telefonu çantadan veya cepten hiç çıkarmadan normal kullanmaya devam edersiniz 4 aylık sürede

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,917
İsim
kadir
SIWIISJWJJJSNNQWJQNNQJ
s24 ultranın kamerası iphoneden iyi
Ikisindende iyi olan honor magic pro 16 mı neydi zengine para ver 2ye katlasın fakire para ver iphone alsın
Muhtemelen 17-18 yaşlarında bir gençsin.
Tanımadığın insanlar hakkında bu şekilde ileri geri konuşma benden sana bir abi tavsiyesi, iyi akşamlar.

Top Bottom