Neler Yeni

Yurt dışı sıfır S23 Ultra'lar gerçek ten sıfır mı?

Ruzgar1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Hamza Tuğran
Merhaba, aklıma takılan bir konu var size sormak istedim. Piyasada şuan da bolca S23 Ultra sıfır kutulu cihaz ilanı var. Gerçekten geçen sene çıkan bir amiral gemisi telefonun Türkiye de yurt dışı olarak hala sıfırı var mı telefoncular da? Bir arkadaşım S24 ultra al onlar sıfır ama s23 ultra lar artık kalmadı çoğu yenilenip kutulanmış cihazlar dedi. Bilginiz var mı bu konuda? Teşekkürler.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba, aklıma takılan bir konu var size sormak istedim. Piyasada şuan da bolca S23 Ultra sıfır kutulu cihaz ilanı var. Gerçekten geçen sene çıkan bir amiral gemisi telefonun Türkiye de yurt dışı olarak hala sıfırı var mı telefoncular da? Bir arkadaşım S24 ultra al onlar sıfır ama s23 ultra lar artık kalmadı çoğu yenilenip kutulanmış cihazlar dedi. Bilginiz var mı bu konuda? Teşekkürler.
Sıfır olmayabiliyor. S23 Ultra özelinde bir sorun da değil bu gidip 15 Pro falan da alsan böyle riskler var. Bir yerde gözümle sahte kutulanmış cihazları gördüm orijinali ile yan yana koymadan anlaması zor cidden birebir yapıyorlar. Aldığın yere dikkat etmek gerek kısacası.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,045
Üyeler
156,717
Son üye
ahmettt 12
Top Bottom