Neler Yeni

🔥Yurt dışı TELEFON vergisi 20.000 TL OLDU 🔥

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Aras Şimşek
Sorunun cevabın öğrenemedim Twitter'da da araştırıyorum da şimdi yurt dışına çıkmadan harcı vergi dairesi üzerinden yatırsak ve yurt dışına sonra çıksak acaba kabul oluyor mu olmuyorsa ki yatıranlar var böyle boş yere 6k'nın bir de iadesi ile uğraşacağız şuan bu durum olmuyorsa en hızlı çözüm pasaport bulmak her yıl sene başında zam yapılan harçlara gece yarısı zam geldi olacak gibi değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Sadık Kazan
Valla gram üzülmüyorum insanlar hakettiğini yaşar millet olarak hakettiğimizi yaşıyoruz bizim millete müstahak markete girince ekmek alırken kırk kere düşünen herif milyonları bozuk para gibi harcayanları savunmaya devam etsin

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Kurunun yanında yaşta yanıyor ama ben öğrenci olarak telefon alamıyorum hala p20 lite var öğrenci indirimi gelecekte ben alacam bir ara heves ettim 12 mini alayım diye 1 ayda 3 4 kere zam geldi

Efem1905

80+ Bronze
Sorunun cevabın öğrenemedim Twitter'da da araştırıyorum da şimdi yurt dışına çıkmadan harcı vergi dairesi üzerinden yatırsak ve yurt dışına sonra çıksak acaba kabul oluyor mu olmuyorsa ki yatıranlar var böyle boş yere 6k'nın bir de iadesi ile uğraşacağız şuan bu durum olmuyorsa en hızlı çözüm pasaport bulmak her yıl sene başında zam yapılan harçlara gece yarısı zam geldi olacak gibi değil
Aynı durumdayım annem babam Dayım ve benim telefonların hepsini ödedim parasını 4 gün sonra yurtdışına çıkıcaz bakalım olacakmı

kavalende

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kavalende Canım

Aynı durumdayım annem babam Dayım ve benim telefonların hepsini ödedim parasını 4 gün sonra yurtdışına çıkıcaz bakalım olacakmı
Bende bileti aldım bu gece uçuyorum saat 10 gibi gümrükten çıkıp sonra kayıt işlemini deneyeceğim. Siz yeni bir şey öğrenebildiniz mi bu yöntemle ilgili?

Efem1905

80+ Bronze
Bende bileti aldım bu gece uçuyorum saat 10 gibi gümrükten çıkıp sonra kayıt işlemini deneyeceğim. Siz yeni bir şey öğrenebildiniz mi bu yöntemle ilgili?
Maalesef 4 telefonun parasını ödedim pazartesi günü çıkıp giricem

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Eray Yılmaz

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Burada vergileri savunan bir multimilyoner kardeşimiz vardı,gelsin buraya derhal.

Efem1905

80+ Bronze
Açmıyor BTK telefonları net bir bilgi yok

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,133
İsim
Ensar
Biz konuşsak da bir şey değişmiyor. Çoğunluk hâlâ memnun.

Top Bottom