Neler Yeni

Yurt dışından alınan ürünlerin tr de garantisi var mı?

TqCNZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ZnCQT
piyasanın çok altında sıfır asus rog ally z1 extreme buldum satıcı ürünü amerikadan getirdiğini söylüyor amerikada 2 yıl trde 1 yıl garantisi var diyo araştırdım böyle bişey bulamadım adama sordum bende trde 1 yıl garantisi var gözüküyo dedi uluslararası garanti trde geçerli değil bildiğim kadarıyla doğrusunu bilen varsa yardımcı olabilir mi?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
En sağlıklısı Asus'un yetkilisi servisini arayıp sormak olur. Belli olmuyor çünkü.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,685
İsim
Oğuz Oğuz
piyasanın çok altında sıfır asus rog ally z1 extreme buldum satıcı ürünü amerikadan getirdiğini söylüyor amerikada 2 yıl trde 1 yıl garantisi var diyo araştırdım böyle bişey bulamadım adama sordum bende trde 1 yıl garantisi var gözüküyo dedi uluslararası garanti trde geçerli değil bildiğim kadarıyla doğrusunu bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Asus için yok diye biliyorum. Bende ally yd alacaktim. Satan kişi servise sordum anca parası ile bakıyorlar demişti.

TqCNZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ZnCQT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asus için yok diye biliyorum. Bende ally yd alacaktim. Satan kişi servise sordum anca parası ile bakıyorlar demişti.
Böyle bişey buldum Asus rog ally için geçerli mi bilmiyorum ama var gözüküyor
Screenshot_2024-03-11-19-47-53-038_com.google.android.apps.docs.jpg

Son düzenleme:
Top Bottom