Neler Yeni

Yurt Dışından Türkiyeye para transferi nasıl oluyor acaba?

Hyaena

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mert
Evet o şekilde.
tamamdır binance ile bu işi halletmek hakkında biraz araştırma yapıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Swift yollama. 2000$ yollamıştım 35$ komisyon aldılar. Swift'te bankalar arası aktarılıyor ve aracı banka vs. olabiliyor, komisyon daha da artabiliyor. Ayrıca 1-2 gün sürüyor
anladım peki teşekkürler

Evet o şekilde.
binance hakkında bilginiz var mı acaba? sormak istediğim sorular olursa size özelden ulaşabilirmiyim bu konu hakkında?

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Western Union.Hemen geçiyor.Direkt adına yollayacak.Western Union anlaşması olan bankalardan hesabına geçirirsin.Banka hesabın yoksa PTT den alırsın.

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
tamamdır binance ile bu işi halletmek hakkında biraz araştırma yapıcam

anladım peki teşekkürler

binance hakkında bilginiz var mı acaba? sormak istediğim sorular olursa size özelden ulaşabilirmiyim bu konu hakkında?
Maalesef benim de çok bilgim yok.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kripto olarak en temizi. Komisyon da çok az olur. Gerçi yaşın tutmuyor galiba.

v3ysi.alkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
veysi alkan
Kripto ile alabilirsin
wester union
Ria
Gibi havale yöntemleri var

Hyaena

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mert

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ailemin adı ile kayıt olursam bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum, yanlış mıyım?

teşekkürler araştıracağım
Yok hiç sıkıntı olmaz. Kimlik doğrulama olduğu için +18 olman gerekiyor o yüzden söyledim. Transfer ücreti çok düşük coinler var. 1-2 lira komisyonla o coinlerden alıp gönderebilir.

Hyaena

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mert
Yok hiç sıkıntı olmaz. Kimlik doğrulama olduğu için +18 olman gerekiyor o yüzden söyledim. Transfer ücreti çok düşük coinler var. 1-2 lira komisyonla o coinlerden alıp gönderebilir.
hangi coinler acaba onlar? öneriniz var mı acaba

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
kripto öneriyorsunuz da.kripto için iki tarafında kimlik onayıyla uğraşması lazım para yatırma çekme işlemleri için.anlamıyorlarsa belki yanlış adrese yanlış ağ üzerinden falan gönderecekler.para kaybolacak falan.onun dışında parayla coin al gönder coini bozdur derken.10 euroluk komisyon al sat ve gönderme masraflarına gidecek zaten neredeyse. Western union la göndersin bitsin en mantıklısı bu.

Hyaena

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mert
kripto öneriyorsunuz da.kripto için iki tarafında kimlik onayıyla uğraşması lazım para yatırma çekme işlemleri için.anlamıyorlarsa belki yanlış adrese yanlış ağ üzerinden falan gönderecekler.para kaybolacak falan.onun dışında parayla coin al gönder coini bozdur derken.10 euroluk komisyon al sat ve gönderme masraflarına gidecek zaten neredeyse. Western union la göndersin bitsin en mantıklısı bu.
benim sıkıntım şu zaten toplam 14.18 dolar yani 200tl para göndermesi gerek fakat western union 10 euro gibi bi komisyon alınca bana gelen para hiç kalıyor benim sıkıntım orada yani swift yöntemi de öyle sanırsam para gönderecek kişinin parası komisyona uçup gidecek bana gelen 1 tl falan olacak :D

Top Bottom