Neler Yeni

Yurt Dışından Türkiyeye para transferi nasıl oluyor acaba?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
kripto öneriyorsunuz da.kripto için iki tarafında kimlik onayıyla uğraşması lazım para yatırma çekme işlemleri için.anlamıyorlarsa belki yanlış adrese yanlış ağ üzerinden falan gönderecekler.para kaybolacak falan.onun dışında parayla coin al gönder coini bozdur derken.10 euroluk komisyon al sat ve gönderme masraflarına gidecek zaten neredeyse. Western union la göndersin bitsin en mantıklısı bu.
Arkadaş zaten 200 lira çekecekmiş o yüzden en düşük komisyon seçeneği olarak onu sundum. Yoksa dediğin tabi olabilir.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
benim sıkıntım şu zaten toplam 14.18 dolar yani 200tl para göndermesi gerek fakat western union 10 euro gibi bi komisyon alınca bana gelen para hiç kalıyor benim sıkıntım orada yani swift yöntemi de öyle sanırsam para gönderecek kişinin parası komisyona uçup gidecek bana gelen 1 TL falan olacak :D
o zaman sana para falan göndermesin. hepsiburada ya da trendyol cüzdanına 200 lira yüklesin sen de alışveriş yap buradan.

deadfellow

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Transferwise ile yapabilirsin. 1000 poundda geçen ay benden 2.40 pound gibi bi komisyon çekti çok düşük. Ve kurda makas yok anlık kura göre gönderiyor.

Top Bottom