Neler Yeni

Yurt İçi Kargo Hareket Gözükmüyor

rookie27

80+ Gold
Hocalarım merhabalar bu sabah ürünüm Yurt İçi ile kargolandı.
Fakat sabah 9.49 dan beri hiç bir hareket gözükmüyor ben daha önce bir çok kez Yurt İçi kargo kullandım böyle bir şey olduğunu hatırlamıyorum ama kargo kayıp falan mı oldu acaba.
1630430494203.png

Tahmini teslim tarihi yarın gözüküyor bu arada.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Fakat sabah 9.49 dan beri hiç bir hareket gözükmüyor ben daha önce bir çok kez Yurt İçi kargo kullandım böyle bir şey olduğunu hatırlamıyorum ama kargo kayıp falan mı oldu acaba.
Alıntıyı görüntüle
İnternet üzerinden alış veriş mi yaptın?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,553
İsim
Emre Zengin
Alıntıyı görüntüle
Bende de aynısı olmuştu 1 gün sonra gelmişti.

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
Bu sorunu MNG, yurtiçi ile ve şuanda bile upsde de yaşıyorum.Geç güncelliyorlar ürünler gece kamyonlarla aktarım olduğu için 8 de kapanıyorlar.Kamyonlarla aktarma oluyor senin bayine geliyor ama mesai başlayınca güncelliyorlar.Yarın sabah 9-9:30 gibi güncellenir yüksek ihtimalle

rookie27

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnternet üzerinden alış veriş mi yaptın?
Evet hocam bu linkteki RAM i aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sorunu MNG, yurtiçi ile ve şuanda bile upsde de yaşıyorum.Geç güncelliyorlar ürünler gece kamyonlarla aktarım olduğu için 8 de kapanıyorlar.Kamyonlarla aktarma oluyor senin bayine geliyor ama mesai başlayınca güncelliyorlar.Yarın sabah 9-9:30 gibi güncellenir yüksek ihtimalle
Teşekkür ederim hocam.

Bende de aynısı olmuştu 1 gün sonra gelmişti.
Teşekkürler hocam bakalım bekleyeceğim kaç gündür 2.rami bekliyorum ilkinde sorun çıktı iade etmek zorunda kaldım bir daha satın aldım şimdi. Bu gidişle Dual Channel bize haram sanırım o.O2

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Evet hocam bu linkteki RAM i aldım.

Teşekkür ederim hocam.

Teşekkürler hocam bakalım bekleyeceğim kaç gündür 2.rami bekliyorum ilkinde sorun çıktı iade etmek zorunda kaldım bir daha satın aldım şimdi. Bu gidişle Dual Channel bize haram sanırım o.O2
Tamam senin siparişini bugün çıkartamamışlar fakat kargoya siparişin barkodunu kestirmişler. Bir kaç gün bekle baktın hala aynı durumda telefonu numarası varsa arayıp söylersin.

Top Bottom