Neler Yeni

Sürat Kargo En Kötü Kargo Şirketi

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
iyi yorum yok subeye rezaletin daniskası seviyesinde. yaziyorum bende simdi sikayetvar a
Mesaj otomatik birleştirildi:

suratkargo şikayetimvar a baktim genel olarak herkese aynisi yapilmis zaten sube farketmeksizim cogunlugun yasasigi problem teslimat subesinde ürünün bekletilmesi yani bu firma genel olarak boyle

NespaY

80+ Silver
Sürat Kargo yeryüzüne gelmiş en ama en kötü kargo şirketidir. Bundan saha kötü bir kargo şirketi olamaz ayriyeten bundan daha kötü herhangi bir şeyde olamaz o kadar kötü ki kötünün kötüsü derecesinde kötü. Hani bir şey kötülüyorsanız o an aklınıza Sürat Kargo gelsin.

Tahmini teslim Tarihi 12 Eylül gözüken ürün 12 Eylülde gelmedi. 13 Eylül sabah saat 09.13'de Teslimat Şubesine gelmiş. 13 ekim 17.00 civarı aradım neden dağıtıma çıkmıyor diye. Bana öğleden sonra gelmiş şubemize o yüzden 14 Eylül'de dağıtıma çıkar dediler. Dedim ki sabah 09.13 de gelmiş gözüküyor, bana diyor ki sabah 6'da gelenleri 8 de dağıtıma çıkarıyoruz. Neyse dedim tamam eyvallah yarın kesin dağıtıma çıkar mı, evet kesin çıkar dediler 15 Eylül oldu yine dağıtıma çıkmamış akşam 17.00 civarı yine ve yine aradım. Diyorum ki ondan önce ki gün 09.13 de gelen kargoya ögleden sonra gelmiş bahanesi verdiniz bugün kesin gelir dediniz gelmiyor amaciniz ney ? Bu kezde yoğunluk var dediler yarın kesin çıkar dedim okey abicim tamam yarına da eyvallah. BUGÜNDE CİKMADİ ARİYORUM OGLEDEN SONRA CİKACAK DİYOR CİGİLTEPE ASKERİ LOJMANLARİNA OGLEDEN SONRA CİKİYOR DAGİTİM DİYOR LAN İLK GUN NİYE OGLEDEN SONRAYA KALANİ DAGİTMİYORUZ DİYORSUNUZ ALAY Mİ EDİYORSUNUZ BU NE BİCİM KARGO SİRKETİ. Neyse su an ogleden sonra olmasina ragmen ne dagitima cikti ne baska bir sey muhtemelen gelmeyecek kargo bugun de. Bir daha bir siparis verdiğim urun Surat Kargo yaziyorsa aninda iptali basarim. Felfelaket duzeyde igrenc berbat mide bulandirici kargo sirketi.
Senin bölgendeki şube kötü diye direkt Marka kötü olmuyor knk benim buradaki sürat kargo gayette hızlı.

louis bloom

80+ Silver
Senin bölgendeki şube kötü diye direkt Marka kötü olmuyor knk benim buradaki sürat kargo gayette hızlı.
sikayetimvar.com ve google hesaplarinda da %90 lık kesim memnun değil 10 şubesinden 8 i böyle çalışıyor özellikle Ankara'da ki ayriyeten bizim burada da tek sorun çıkartan Kargo Firması Sürat. Sürat Kargo hariç tüm firmalar ve PTT bile 1/2 günde sorunsuz teslimat yapıyor.

En İyi Cevap
3
Kötü Kargo Şirketi Yoktur Kötü Şube Vardır
Hayır Sürat kargoda ikiside var, bizzat bugün tecrübe ettim normalde 1 günde gelmesi gereken kargo 3 gün oldu ortada yok. Transfer merkezlerinde 1 gün bekliyor kargo...

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,961
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
HS80'in kargosu mu?

louis bloom

80+ Silver

Musat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Musa
Benim laptopumu başkasına verdiler 1 senedir davalık oldum sen geç getirdiler diyorsun. Surat kargo sorunlu kargodur uzak durun

louis bloom

80+ Silver
Benim laptopumu başkasına verdiler 1 senedir davalık oldum sen geç getirdiler diyorsun. Surat kargo sorunlu kargodur uzak durun
oha reis senin ki harbi kötü olayında kotusuymus

Leo4X

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emre Bektaş
Adamlar benim kargomu kaybettiler sonra ürünün fotoğrafı ni istediler bulmak için ,5 gün sonunda bulundu ,6. Gunde elime gelmişti
Reis benimde pazartesi günü 13k kim ekipmanimi kaybettiler ins erken bulurlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum kötü bir şubeye denk geldin diye sürat kargo dünyanın en kötü kargo şirketi olmaz. Benim arkadaşın itopyadan vermiş olduğu ekran kartı iki kere upsın merkezinde çalındı. O napsın :)
Reis ne kadar günde eline ulaştı sonra ekran kartı

louis bloom

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar yazmayı unutmuşum ürün tarafıma teslim edilemediği için iptal edildi 20 eylül günü. Tekrar aynı ürünü farklı satıcıdan sipariş ettim. Yurtiçi kargo ile 2 günde tarafıma ulaştı

Top Bottom