Neler Yeni

Yurtdışı 14pro veya 14 pro max

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Alınmaz bence Yurtdışı telefon
Yurtdışı iPhone desen bir nebze hak verirdim de 4 yıldır YD telefon kullanıyorum, 3 tane tanıdığıma da aldırdım, ne ben ne onlar bir sorun yaşamadı :)

Arkadaşlar merhaba yurtdışı (ırak) dan telefon alacağım ya 14 pro ya da 14 pro Max kayıt yaptırmayacam 8 ay kullanacağım kalan 4 ay da başka ıphone ile bir şey yapıyorlarmış ondan yapacapım, sizce olur mu ikinci telefon hâlâ yapılıyor mu görüşleriniz nedir başka telefonlara da açığım
Hocam aynen, alırsan bence Çin modeli olan fiziki çift simli olanı al. 8 ay kullanırsın kalan 4 ayda da yanında dandik bir iPhone taşırsın mobil veri açıp iCloud üstünden fln aramaları ona aktarma olayı varmış galiba. 4 ay böyle sıkıntı çekeceksin ama sonuçta yarı fiyatına fln gelmiş olucak. Eğer bunlarla uğraşamam dersen S23 Ultra yurtdışı bakabilirsin. Server kayıt atılıyor ona böyle uğraşmana gerek kalmaz.

Furkannn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Furkan BAYTAR
Yurtdışı iPhone desen bir nebze hak verirdim de 4 yıldır YD telefon kullanıyorum, 3 tane tanıdığıma da aldırdım, ne ben ne onlar bir sorun yaşamadı :)

Hocam aynen, alırsan bence Çin modeli olan fiziki çift simli olanı al. 8 ay kullanırsın kalan 4 ayda da yanında dandik bir iPhone taşırsın mobil veri açıp iCloud üstünden fln aramaları ona aktarma olayı varmış galiba. 4 ay böyle sıkıntı çekeceksin ama sonuçta yarı fiyatına fln gelmiş olucak. Eğer bunlarla uğraşamam dersen S23 Ultra yurtdışı bakabilirsin. Server kayıt atılıyor ona böyle uğraşmana gerek kalmaz.
Kanka o kadar kararsızım ki, Samsung mu alsam yoksa Apple mı alsam bilemedim kararsızım valla şuan kullandığım redmi note 11 pro yd bi sıkıntısı yok ama sıkıldım sadece üst segmentten telefon kullanmak istiyorum

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Kanka o kadar kararsızım ki, Samsung mu alsam yoksa Apple mı alsam bilemedim kararsızım valla şuan kullandığım redmi note 11 pro yd bi sıkıntısı yok ama sıkıldım sadece üst segmentten telefon kullanmak istiyorum
Kanka eğer şekil için alıyorsan her türlü iPhone daha şekil olur, bizim millet Apple fanboyu. Eğer benim umrumda olmaz diyorsan kesin Samsung S23 Ultra YD öneririm. Server kayıtlı olacak zaten rahat kullanılır, gayet de üst segment bir telefon.

Top Bottom