Neler Yeni

Yurtdışı Alışveriş Sınırı 30€'ya düşürüldü

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Olay gümrüğe geçme zamanıyla alakalı siparişinle değil. Gümrükten geçerken 20 ağustos sonrasıys

a bu karardan etkilenir
Tamam işte. 13 Ağustos kargoya veriliş tarihi olarak gözüküyor, ekşide bir kullanıcı 24 Ağustos olarak belirtmiş ama ne kadar doğrudur bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Hüseyin YILMAZ
Tamam işte. 13 Ağustos kargoya veriliş tarihi olarak gözüküyor, ekşide bir kullanıcı 24 Ağustos olarak belirtmiş ama ne kadar doğrudur bilmiyorum.
6 ağustosta karar alınmış 15 gün sonra yürürlüğe girer yazıyor. 21 Ağustostan sonra kararı uygulamaya başlarlar. Bu 15 günlük süre muhtemelen kargoda olan ürünlerle alakalıdır. Karardan verilen sonra siparişler etkilensin diye.

The GodFather

80+ Silver
Malum şahsa siz oy verdiniz ağlamaya gerek yok, müstahak size

• Beğen
Reaksiyonlar: tkod

The Semih

80+ Silver
Malum şahsa siz oy verdiniz ağlamaya gerek yok, müstahak size
CHP gelsede bunu yapmak zorunda, enflasyonu düşürmeye çalışıyorlar, yurtdışından alışveriş oranları patladı pandemiden beri. Önce taksitleri kıstılar şimdide bu, dahasıda gelecek bunun mevcut hükümet değil sen bile başa gelsen bunu yapmak zorundasın yoksa enflasyonu durduramazsın.

Ticaret işinde çalışmadıysanız zaten böyle konuşmanız normal, ben çalıştım biliyorum deli gibi paralar harcanıyor yurtdışına.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,370
İsim
Çağatay
CHP gelsede bunu yapmak zorunda, enflasyonu düşürmeye çalışıyorlar, yurtdışından alışveriş oranları patladı pandemiden beri. Önce taksitleri kıstılar şimdide bu, dahasıda gelecek bunun mevcut hükümet değil sen bile başa gelsen bunu yapmak zorundasın yoksa enflasyonu durduramazsın.

Ticaret işinde çalışmadıysanız zaten böyle konuşmanız normal, ben çalıştım biliyorum deli gibi paralar harcanıyor yurtdışına.
Sadece BİLGİN olan şeyleri savun!

Palo DAYI

80+ Gold
Emin olun kargodan tr ye gelen ürünleri 20 Agustostan önce gecirmezler bilerek herkes yolunda devlet baba sagolsun

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,370
İsim
Çağatay

The Semih

80+ Silver
Belli oluyor. Tanımadığın insanlara da kardeşim deme.
Kuru sıkı atmak yerine sende öneri sunsan keşke.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belli oluyor. Tanımadığın insanlara da kardeşim deme.
Bu forumda argüman sunamayan çarlar imla kurallarına takılır yada kardeşim de onu deme bunu dene, bilader ben nasıl öneri sunuyorsam sende bana karşı öneri sunacan, işiniz gücünüz zırlayıp yok klavyem kaldı, kargom kaldı. Harbi deli oluyorum he, ulan 1 kişi bilemi karşı argüman sunamaz. Soruyorum kardeşim madem bu karar yanlış doğrusu ne ?? söyle bana ya sen olsan ne yapardın açık açık söyle, birdaha söylüyorum bana kurusıkı atmayın.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Hüseyin YILMAZ
Kuru sıkı atmak yerine sende öneri sunsan keşke.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu forumda argüman sunamayan çarlar imla kurallarına takılır yada kardeşim de onu deme bunu dene, bilader ben nasıl öneri sunuyorsam sende bana karşı öneri sunacan, işiniz gücünüz zırlayıp yok klavyem kaldı, kargom kaldı. Harbi deli oluyorum he, ulan 1 kişi bilemi karşı argüman sunamaz. Soruyorum kardeşim madem bu karar yanlış doğrusu ne ?? söyle bana ya sen olsan ne yapardın açık açık söyle, birdaha söylüyorum bana kurusıkı atmayın.
Karar yanlış değil olması gereken. Ama insanlar bu sıkı para politikası uygulanan dönemlerde çeşitli kısıtlamalar gördüğü için doluyor ve patlama gereksinimi ortaya çıkıyor. Bu kararlar zamanında yedikleri hurmaların tırmalama şekli ve ceremesini halka çektiriyorlar.

The Semih

80+ Silver
Karar yanlış değil olması gereken. Ama insanlar bu sıkı para politikası uygulanan dönemlerde çeşitli kısıtlamalar gördüğü için doluyor ve patlama gereksinimi ortaya çıkıyor. Bu kararlar zamanında yedikleri hurmaların tırmalama şekli ve ceremesini halka çektiriyorlar.
Sonunda mantıklı bir yorum ve katılıyorum sana

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Hüseyin YILMAZ
Sonunda mantıklı bir yorum ve katılıyorum sana
Bu durumlar 2025 sonuna kadar devam eder. Kaynak sağlamak için her türlü deliğe girip bakacaklar ne sıyırabiliriz diye. Bu dönemde en mantıklısı ihtiyaçsa al değilse boşa para harcama ve borçlanma. Herkese bu serverde kolaylıklar diliyorum.

Top Bottom