Neler Yeni

Yurtdışı Alışveriş Sınırı 30€'ya düşürüldü

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Mehmet Eyüp Atan
CHP gelsede bunu yapmak zorunda, enflasyonu düşürmeye çalışıyorlar, yurtdışından alışveriş oranları patladı pandemiden beri. Önce taksitleri kıstılar şimdide bu, dahasıda gelecek bunun mevcut hükümet değil sen bile başa gelsen bunu yapmak zorundasın yoksa enflasyonu durduramazsın.

Ticaret işinde çalışmadıysanız zaten böyle konuşmanız normal, ben çalıştım biliyorum deli gibi paralar harcanıyor yurtdışına.
Ürünler leş kalitesinde olursa harcanır tabi bunu savunma cidden kafayı mı yedin?

Palo DAYI

80+ Gold
Beyler suan aliden sipariş geçsem ne olur

The GodFather

80+ Silver
CHP gelsede bunu yapmak zorunda, enflasyonu düşürmeye çalışıyorlar, yurtdışından alışveriş oranları patladı pandemiden beri. Önce taksitleri kıstılar şimdide bu, dahasıda gelecek bunun mevcut hükümet değil sen bile başa gelsen bunu yapmak zorundasın yoksa enflasyonu durduramazsın.

Ticaret işinde çalışmadıysanız zaten böyle konuşmanız normal, ben çalıştım biliyorum deli gibi paralar harcanıyor yurtdışına.
Bir ben chp gelsin demedim iki Bu zamana kadar neden önlem alınmadı peki üç ben ekonomistim demeyle ekonomist olunmuyormuş

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Yusuf Kaplan

Çok şey yazmak istedim de boşver. Devam böyle

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Yusuf Kaplan
Yaz yaz, karşı argüman duymak istiyorum nasıl çözülmeliydi ne yapılmalıydı vs ne düşünüyorsan yaz ben nasıl fikrimi belirttiysem sende belirt.
Bu ülkede her fikirt belirtilmiyor. Senin fikrini seviyolar bizim fikirler zararlı boşver. Aynen enflasyon için her şey. Ülkemiz için. Ne olmuş 1k ürünü 3k alırım canım ülkemde 🤣🤣🤣🤣

Palo DAYI

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Hüseyin YILMAZ
Bu ülkede her fikirt belirtilmiyor. Senin fikrini seviyolar bizim fikirler zararlı boşver. Aynen enflasyon için her şey. Ülkemiz için. Ne olmuş 1k ürünü 3k alırım canım ülkemde 🤣🤣🤣🤣
1k ürünü 3k al diye yapılmıyor bunlar hocam. O 1k da harcanmasın dış borç artmasın içerde de enflasyon iyice körüklenmesin diye. Bunlar daha önceden yapılması gerekiyordu. Şimdi yapılmasının sebebi bakkal defterinde alacak aramaktan başka bir şey değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vergisiyle birlikte 1500 diyelim düz
3 tane alınca 4500 tl yapiyor
Alma gümrükte takılır

Palo DAYI

80+ Gold
1k ürünü 3k al diye yapılmıyor bunlar hocam. O 1k da harcanmasın dış borç artmasın içerde de enflasyon iyice körüklenmesin diye. Bunlar daha önceden yapılması gerekiyordu. Şimdi yapılmasının sebebi bakkal defterinde alacak aramaktan başka bir şey değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alma gümrükte takılır
Ulan bir kasa alalim dedik yaptıkları şeye bak sanki ülkede hersey çok ucuzdan keyfimizden yurtdisindan getittiriyoruz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,325
Üyeler
151,378
Son üye
BilgisayarBozan1
Top Bottom