Neler Yeni

YURTDIŞI ALIŞVERİŞLERİNE EK VERGİ GELDİ, LİMİT 30 EURO'YA DÜŞTÜ HAYIRLI OLSUN!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Hakan Arıkan
98 insanımızı öldüren başıboş köpekler için ortalığı ayağa kaldıran CHP, İyi Parti, TİP, DEM, SAADET, DEVA partisi halk ağır vergiler altında ezilirken dut yemiş bülbüle dönüyor.
Bir ülkede muhalefetin en ağır şekilde muhalefet etmesi gereken şey vergi yükü ve yeni vergilerdir. Muhalefet bu noktada 3 maymunu oynarken Halkın annesi sinemleniyor. Muhalefet bekliyor ki sıra bize gelsin de biz de bu vergileri doya doya kullanalım diye.

Kusura bakmayın arkadaşlar, baskıyı AK partiye değil CHP'ye yapacağız ben bugün CHP iletişimden mesaj attım siz ne iş yaparsınız diye. Linkte burada atın mesajınızı yazın derdinizi.
3 tane mama derneği zenginleşecek diye anasını bellediler ülkenin, 80 milyona vergi yapıstırıyorlar CHP'den gık yok. Kontrollü muhalefet böyle olur.

https://chp.org.tr/iletisim/genel-merkez

Bu linkte aşağıdan gençler olarak mesaj gönderebilirsiniz.

(Siyasi hiç bir amacım yoktur, ülkedeki tiyatrodan bıkmış durumdayım. Böyle bir muhalefet olmaz halkın hiç bir derdine derman olmadan sadece boş konuşan bir muhalefeti kabul etmiyorum!)

Checkmate

80+ Silver

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Hocam bu olay ne zaman geçerli olacak belirli bir günü yok mu? Hemen geçerli oldu mu? Yurtiçinden bir tane ram alacaktım taklaya gelmeyelim.
Yayınlanan tarihten 15 gün sonra yani 21 ağustos

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Rusty
Temu dan sipariş vermeyin şimdi gümrükte takılır çok yavaş hareket ediyor. Aliexpress, Amazon siparişi verebilirsiniz onlar hızlı geliyor

YazılımKafa

80+ Silver

Queen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Null
Gümrükte kalırsa ne olacak peki? Geri gönderiliyor mu ürünler?
1000018586.jpg

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Cihan Bozkır
umrumda değildir. vergisini ödeyip banggoddan alacağım 140 euroluk kaynak makinesini şimdi endonezyadaki aracı arkadaşa getittiriyorum. devlete ödeyeceğim (gümrük+kdv) 50 dolarlık vergiyi şimdi o arkadaş cebine koyacak. devlet para kazanayım derken elindeki paradan da olacak. böyle saçma kararları kim veriyor anlaması güç. gerçi 22 yıldır hangi karar doğru verildi orası da ayrı..
Ben de kaynak değil ama punta kaynak makinesi alacak idim banggood dan. Şimdi ne olacak bilmiyorum. Benggod genelde geç kargolar, yasanın yürürlüğe gireceği tarihe yetişmeyecek muhtemelen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Oğulcan Ocaklı
Amazon bazı ürünlerini Almanya'dan gönderiyor. Vergideki fiyat artışı buraya da yansır mı?

Fleewsefa

80+
98 insanımızı öldüren başıboş köpekler için ortalığı ayağa kaldıran CHP, İyi Parti, TİP, DEM, SAADET, DEVA partisi halk ağır vergiler altında ezilirken dut yemiş bülbüle dönüyor.
Bir ülkede muhalefetin en ağır şekilde muhalefet etmesi gereken şey vergi yükü ve yeni vergilerdir. Muhalefet bu noktada 3 maymunu oynarken Halkın annesi sinemleniyor. Muhalefet bekliyor ki sıra bize gelsin de biz de bu vergileri doya doya kullanalım diye.

Kusura bakmayın arkadaşlar, baskıyı AK partiye değil CHP'ye yapacağız ben bugün CHP iletişimden mesaj attım siz ne iş yaparsınız diye. Linkte burada atın mesajınızı yazın derdinizi.
3 tane mama derneği zenginleşecek diye anasını bellediler ülkenin, 80 milyona vergi yapıstırıyorlar CHP'den gık yok. Kontrollü muhalefet böyle olur.

https://chp.org.tr/iletisim/genel-merkez

Bu linkte aşağıdan gençler olarak mesaj gönderebilirsiniz.

(Siyasi hiç bir amacım yoktur, ülkedeki tiyatrodan bıkmış durumdayım. Böyle bir muhalefet olmaz halkın hiç bir derdine derman olmadan sadece boş konuşan bir muhalefeti kabul etmiyorum!)
Türkiyedeki hiçbir siyasi partinin şerefi, namusu, halkın çıkarını düşünme derdi yoktur. Köpek meselesinde olduğu gibi bazı taraflara şirin gözükme çabası vardır. Halkın da buna itirazı olmadığı için bu böyle gelip gider.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
muhammed samet
Türkiyedeki hiçbir siyasi partinin şerefi, namusu, halkın çıkarını düşünme derdi yoktur. Köpek meselesinde olduğu gibi bazı taraflara şirin gözükme çabası vardır. Halkın da buna itirazı olmadığı için bu böyle gelip gider.
Bu gün 4 bin TL kim ürün almıştım gelir mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,691
Üyeler
154,789
Son üye
Aytug07
Top Bottom